Dzień Wszystkich Świętych – sprawdź dojazd do cmentarzy Dzień Wszystkich Świętych – sprawdź dojazd do cmentarzy
Gdynia Innowacyjna

Gdynia shares info!

fot. Materiały prasowe

fot. Materiały prasowe

13.10.2021 r.

14-15 października 2021 w Amber Expo startuje Infoshare – największa konferencja technologiczna w Europie Środkowo-Wschodniej. Nie zabraknie na niej reprezentacji Gdyni i Pomorskiego Parku Naukowo-Technologicznego (PPNT Gdynia).

Uczestnicy będą mogli nie tylko odwiedzić wspólne stoisko  Gdyni i PPNT, na którym oprócz informacji, dotyczących miasta i działalności Parku w obszarze wsparcia  biznesu, w specjalnie zaaranżowanej strefie chillout, będą mogli uraczyć się aromatyczną kawą i pachnącym popcornem.
Drugiego dnia konferencji, na scenie INSPIRE Michał Kacprowicz z Invest in Gdynia będzie inspirował do działania przybliżając zagadnienie rozwoju innowacji w oparciu o gospodarkę morską: “Seaside Technologies. How the maritime economy drives innovation”. Z kolei na scenie ARENA  - Mick Griffin z w firmy TRAFFIT z Pomorskiego Parku Naukowo – Technologicznego Gdynia opowie o tym, jak rozwijać zespół i firmę: - “How to empower your entire team to drive your company forward through transparency”.
Cała agenda konferencji Infoshare dostępna jest tutaj.