Gdynia Innowacyjna

Taneczny show z Kartą Mieszkańca

Grand Prix Polski Towarzystwa Tanecznego Mieszkańców Gdyni to inicjatywa Studia tańca TANGO Gdynia wraz z Polskim Towarzystwem Tanecznym // fot. freepik

Grand Prix Polski Towarzystwa Tanecznego Mieszkańców Gdyni to inicjatywa Studia tańca TANGO Gdynia wraz z Polskim Towarzystwem Tanecznym // fot. freepik

15.06.2022 r.

Do grona partnerów gdyńskiej Karty Mieszkańca dołącza kolejna i z tej okazji przygotowała wydarzenie dla mieszkańców.


18 czerwca, w sobotę, w Gdynia Arenie przy ul. Kazimierza Górskiego 8 odbędzie się Grand Prix Polski Towarzystwa Tanecznego Mieszkańców Gdyni. To wydarzenie to inicjatywa Studia tańca TANGO Gdynia (wraz z Polskim Towarzystwem Tanecznym), które jako partner dołączyło do gdyńskiej Karty Mieszkańca. Z tej okazji przygotowało również promocyjną ofertę biletów dla mieszkańców Gdyni.

- Karta Mieszkańca skupia w tej chwili podmioty z całej Gdyni, ale również z całego Trójmiasta i Polski. To blisko 100 różnych benefitów dla mieszkańców Gdyni. Cieszymy się, że inicjatywa wciąż się rozrasta, a gdynianie mogą korzystać z promocji przygotowanych również przez nasze lokalne gdyńskie firmy i instytucje – mówi Bartosz Bartoszewicz, wiceprezydent Gdyni ds. jakości życia.

Przypomnijmy, że ostatnio promocyjną ofertę przygotowała m.in. firma Tier, która zrezygnowała z pobierania opłat za uruchomienie hulajnogi od naszych mieszkańców. Każdy przejazd jest dzięki temu tańszy. Wśród partnerów karty znajdziemy np. szkoły nauki jazdy, żłobki, sale zabaw dla dzieci czy szkoły językowe. Więcej informacji o karcie na stronie.

18 czerwca podczas wydarzenia w Gdyni Arenie na parkiecie wystąpią najlepsze pary w kraju, które reprezentują Polskę na arenie międzynarodowej. Grand Prix Polski Towarzystwa Tanecznego Mieszkańców Gdyni to inicjatywa Studia tańca TANGO Gdynia wraz z Polskim Towarzystwem Tanecznym. Turniej rozgrywany będzie w obu stylach tańca towarzyskiego, czyli standardowym oraz latynoamerykańskim. Od godz. 8.00 do 16.00 umiejętności zaprezentują pary dorosłe i seniorskie, a po godz.16.00 pary dziecięce oraz młodzieżowe. Uroczystą Galę Wieczorną o godz. 19.00 poprowadzą Iwona Pavlović oraz Szymon Jachimek.

Wstęp na trybuny w promocyjnej cenie 10 zł dla posiadaczy Karty Mieszkańca. Bezpłatny wstęp na trybuny dla posiadaczy Karty Gdynia Senior Plus.

Aby skorzystać z możliwości zakupu wstępu w promocyjnej cenie należy okazać Kartę Mieszkańca Gdyni lub Kartę Gdynia Senior Plus.