Gdynia Innowacyjna

Whiztalk podpowie, co możesz robić w domu

Fot. Konrad Dydziński

Fot. Konrad Dydziński

16.03.2020 r.

Kultowe już napisy w oknach Pomorskiego Parku Naukowo-Technologicznego Zespół Pomorskiego Parku zainspirują do zajęć, które można wykonywać w domu w czasie ograniczonej aktywności na zewnątrz, spowodowanej zagrożeniem epidemiologicznym ze strony koronawirusa SARS-CoV-2.

Ci, którzy nie mają pomysłu na to, jak zagospodarować sobie dodatkowy czas wolny spędzany w czterech ścianach mogą śledzić hasła na stronie Whiztalk na Facebooku: https://www.facebook.com/whiztalk/

Napisy w oknach na 5. piętrze budynku PPNT Gdynia są ustawiane przez dyżurujące w danym dniu osoby, gdyż podobnie jak ma to miejsce w wypadku innych instytucji oraz zgodnie z obowiązującymi zaleceniami GIS, większość pracowników w najbliższym czasie będzie korzystać z pracy zdalnej. 

Nasza akcja to doskonała okazja do tego, by potraktować wymyślanie haseł, jako kreatywną rozrywkę, urozmaicającą czas spędzany w domu - mówi Katarzyna Czapiewska, kierownik Działu Rozwoju i Komunikacji PPNT Gdynia.

Liczy się kreatywność

Wiadomo już, że wśród haseł znajdą się m.in.: „Dzisiaj kalambury”, „Może Scrabble?”, „Czas na filmik!”. Ci, którzy będą chcieli zgłosić swoje pomysły na spędzanie czasu w domach, będą mogli przesyłać je poprzez profil Whiztalk na Facebooku lub mailowo na adres: komunikacja@ppnt.pl.

fot. Konrad Dydziński