Gdynia Innowacyjna

Więcej drzew dzięki gdyńskim firmom

fot. materiały prasowe

fot. materiały prasowe

18.03.2021 r.

1 000 000 elektronicznych wniosków urlopowych wystawiono już przez stworzoną w Gdyni aplikację HRnest. Przekłada się to nie tylko na ogromną oszczędność czasu, ale również wielu ton papieru. Z okazji tego milowego progu twórcy aplikacji postanowili aktywnie przyczynić się do zwiększania powierzchni lasów w Polsce, podejmując współpracę z fundacją Las na Zawsze. Od teraz za każdego nowego klienta, który dołączy do HRnest, firma ufunduje 10m2 lasu. 


HRnest to narzędzie do planowania i zarządzania urlopami, ewidencjonowania czasu pracy oraz prowadzenia kartoteki pracowniczej. ​Dzięki niemu zespoły oszczędzają czas oraz usprawniają wewnętrzne procesy, przy okazji ograniczając papierologię. 

Przy pomocy tego rozwiązania można m.in. wystawić wszystkie najpopularniejsze rodzaje wniosków urlopowych, tworzyć i kontrolować plany urlopowe pracowników czy rejestrować czas pracy w kilku trybach.
 
Las na Zawsze to fundacja z prostym, ale jakże mocnym, celem posadzenia lasów, które mają rosnąć już zawsze. Skupia się na tworzeniu bioróżnorodnych obszarów, którymi zarządza natura, a nie człowiek. Pracuje nad prawnym zabezpieczeniem posadzonych lasów w ramach polskiego prawa, aby nie można było ich już nigdy wyciąć.
 
Wspólnie z fundacją, HRnest planuje również akcje edukacyjne dla swoich klientów i pracowników dotyczące różnic między lasem gospodarczym a naturalnym oraz wpływu lasów na klimat i człowieka.