Od 15 stycznia trwa rejestracja na szczepienia przeciwko COVID-19. Wszystkie niezbędne informacje związane ze szczepieniami w Gdyni można znaleźć w specjalnie utworzonej zakładce #GDYNIASIĘSZCZEPI. Od 15 stycznia trwa rejestracja na szczepienia przeciwko COVID-19. Wszystkie niezbędne informacje związane ze szczepieniami w Gdyni można znaleźć w specjalnie utworzonej zakładce #GDYNIASIĘSZCZEPI.
Gdynia Mobilna

Droga rowerowa Stryjska-Zwycięstwa – przetarg zakończony

 Droga rowerowa Stryjska-Zwycięstwa – przetarg zakończony // fot. pixabay.com

Droga rowerowa Stryjska-Zwycięstwa – przetarg zakończony // fot. pixabay.com

08.04.2019 r.

Postępowanie przetargowe na roboty budowlane - „Rozbudowa Alei Zwycięstwa w obrębie skrzyżowania z ul. Stryjską poprzez budowę drogi rowerowej – zadanie 4” -  zostało zakończone. Wykonawcą prac będzie firma Eurovia Polska S.A.
 
Budowa brakującego fragmentu ścieżki rowerowej potrwa 15 tygodni, licząc od dnia podpisania umowy. Spółka Eurovia zaproponowała wykonanie prac za cenę 736.789,07 zł. Gwarancja i rękojmia została udzielona na 61 miesięcy. Była to jedyna oferta złożona w tym przetargu. Po ukończeniu prac rowerzyści zyskają wygodny przejazd wzdłuż alei Zwycięstwa, obok stacji benzynowej i tym samym uzupełniony zostanie brakujący fragment międzynarodowego szlaku rowerowego R-10.
 
Inwestycja jest kolejnym zadaniem, realizowanym w ramach projektu „Pomorskie trasy rowerowe o znaczeniu międzynarodowym – utworzenie trasy R-10 na obszarze Gdyni”, dofinansowanego z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.