Gdynia Mobilna

Rowerowe trasy pełne inspiracji

fot. pexels.com

fot. pexels.com

16.06.2021 r.

Uwielbiasz spędzać wolny czas jeżdżąc na rowerze? A może to twój podstawowy środek lokomocji do pracy czy na uczelnię? Weź udział w drugiej edycji konkursu „Twoja ulubiona trasa rowerowa w województwie pomorskim”. Opisz i zaprezentuj swoje ukochane ścieżki, pokaż uroki naszego regionu i zdobądź cenną nagrodę. Zgłoszenia można nadsyłać jeszcze przez miesiąc – do 16 lipca.


To już druga edycja konkursu „Twoja ulubiona trasa rowerowa w województwie pomorskim”. Zabawa organizowana jest przez serwis transportowy Clicktrans.

- To fantastyczna inicjatywa. Zbliża się lato i wakacje, a zatem to doskonała okazja do odświeżenia sobie swoich ulubionych tras, a następnie opisania ich, opatrzenia zdjęciami czy filmem i zgłoszenia się do konkursu. Dzięki tego typu wydarzeniom popularyzujemy nie tylko tę formę rekreacji, jaką jest jazda na rowerze, ale także nasz region. Kto wie – może to właśnie nasza trasa okaże się zwycięska i zainspiruje innych amatorów dwóch kółek do wyruszenia naszym szlakiem na interesującą wycieczkę – mówi Jakub Furkal, Oficer Rowerowy Gdyni.

Aby wziąć udział w konkursie należy przygotować pracę pisemną, w której zaprezentowana zostanie trasa rowerowa, którą bardzo lubimy lub którą chcemy podzielić się z innymi. Nie musi przebiegać ona oficjalnym szlakiem rowerowym, a jedynym warunkiem jest, by prowadziła przez województwo pomorskie. Opis można wzbogacić dołączając fotografie lub nagranie wideo z przedstawianego szlaku.

Dla zwycięzców przewidziano nagrody pieniężne. Autorzy trzech najlepszych prac otrzymają odpowiednio:
  • 500 zł (I miejsce)
  • 300 zł (II miejsce)
  • 200 zł (III miejsce)

W konkursie udział wziąć mogą pełnoletni mieszkańcy województwa pomorskiego. Przygotowaną pracę oraz wypełniony i odręcznie podpisany formularz zgłoszeniowy należy przesłać na adres: konkurs@clicktrans.pl. Termin nadsyłania swoich propozycji mija 16 lipca. Wyniki poznamy kilka dni później, bo już 20 lipca.

Więcej informacji, regulamin oraz formularz zgłoszeniowy znajdują się na stronie firmy Clicktrans, organizatora konkursu.