Gdynia Mobilna

Zintegrowany bilet Fala - otwarte spotkanie informacyjne

Otwarte spotkanie informacyjne na temat biletu Fala // fot. mat. prasowy

Otwarte spotkanie informacyjne na temat biletu Fala // fot. mat. prasowy

01.10.2019 r.

Nowoczesny system płacenia za przejazdy w transporcie publicznym będzie tematem dzisiejszego spotkania (1 października) w Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym. Oprócz informacji o tworzonym systemie płacenia za przejazd komunikacją miejską Fala, zostaną przeprowadzone warsztaty na temat funkcjonowania transportu publicznego w województwie pomorskim.
 
Spotkanie jest jednym z dwudziestu, które odbędą się w całym województwie. W trakcie każdego z nich uczestnicy zostaną poproszeni o wypełnienie anonimowej ankiety. Ich odpowiedzi posłużą do stworzenia analizy marketingowej, która pozwoli dostosować system do wymagań i oczekiwań mieszkańców Pomorza. 
 
Zintegrowany bilet Fala zostanie wprowadzony już w połowie 2020 roku. Dzięki systemowi podróżni zyskają m.in. łatwość płacenia za podróże, planowanie trasy po Pomorzu przy użyciu tylko jednej aplikacji, informacje o kursach i udogodnieniach dla osób niepełnosprawnych.
 
Otwarte spotkanie informacyjne odbędzie się 1 października w Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym (Budynek IV, sala F0.28) w Gdyni przy alei Zwycięstwa 96/98 o godzinie 17:00.