Rusza budowa Trasy Kaszubskiej - zmiany w organizacji ruchu Rusza budowa Trasy Kaszubskiej - zmiany w organizacji ruchu
Referaty dzielnicowe

Referaty dzielnicowe

I Referat Dzielnicowy
kierownik referatu: kierownik Mirosław Szczygłowski
ul. Żeglarzy 7 Gdynia
tel. 58 620 39 42, fax  58 622 31 37
rewirowi1-sm@gdynia.pl

Dzielnica Rewirowy  
Babie Doły
strażnik Anna Selonka
a.selonka@gdynia.pl

 
Cisowa
inspektor Mirosław Dąbrowski
m.dabrowski@gdynia.pl

 
Pustki Cisowskie-Demptowo

specjalista Sylwia Bonio-Kwiecień
s.bonio-kwiecien@gdynia.pl


 
Oksywie strażnik Anna Selonka
a.selonka@gdynia.pl

 st. inspektor Paweł Nelkowski
p.nelkowski@gdynia.pl

 
Obłuże

st. inspektor Paweł Nelkowski
p.nelkowski@gdynia.pl


 
Pogórze st. inspektor Henryk Kwidziński
h.kwidzinski@gdynia.pl

 
Chylonia
inspektor Krzysztof Banaszek
k.banaszek@gdynia.pl

mł. specjalista Rafał Tiszer
r.tiszer@gdynia.pl

 
Leszczynki
mł. specjalista Dagmara Grochowska
d.grochowska@gdynia.pl

 
Grabówek st. strażnik Monika Kaczorowska
m.kaczorowska@gdynia.pl

 

ref_1

II Referat Dzielnicowy
kierownik referatu:
kierownik Krzysztof Kotulski 
Al. Zwycięstwa 291c Gdynia
tel. 661 600 572
rewirowi2-sm@gdynia.pl
 
Dzielnica Rewirowy  

Działki Leśne

mł. specjalista Justyna Malewska
j.malewska@gdynia.pl
 

Śródmieście




mł. specjalista Mariusz Latecki
m.latecki@gdynia.pl

mł. strażnik Joanna Korczyńska
j.korczynska@gdynia.pl


 

Kamienna Góra

inspektor Danuta Pawlak
d.pawlak@gdynia.pl
 

Wzgórze Św. Maksymiliana

mł. inspektor Wojciech Plichta
w.plichta@gdynia.pl

 

Redłowo

inspektor Franciszek Ruszewski
f.ruszewski@gdynia.pl

 

Orłowo

mł. strażnik Magdalena Blank 
m.blank@gdynia.pl

inspektor Mirosław Kondratowicz
m.kondratowicz@gdynia.pl

 

Witomino Radiostacja

inspektor Sławomir Kokot
s.kokot@gdynia.pl

 

Witomino Leśniczówka

inspektor Sławomir Kokot
s.kokot@gdynia.pl

 

ref_2


III Referat Dzielnicowy
kierownik referatu:
kierownik Katarzyna Krampichowska
ul. Zakręt do Oksywia 10, tel. 58 660 11 78
rewirowi3-sm@gdynia.pl

Dzielnica Rewirowy

Chwarzno-Wiczlino

mł. specjalista Aneta Lebioda
a.lebioda@gdynia.pl
 

Wielki Kack

mł. specjalista Sebastian Guziński
s.guzinski@gdynia.pl
 

Mały Kack

st. inspektor Milena Tanalska-Damps
m.tanalska-damps@gdynia.pl
 

Karwiny

st. inspektor Sławomir Wiatr
s.wiatr@gdynia.pl
 

Dąbrowa

mł. specjalista Paweł Jezierny
p.jezierny@gdynia.pl
 

ref_3