Uwaga! Od 10 do 15 czerwca nastąpi przerwa w dostawie ciepła na potrzeby ciepłej wody do 6 dzielnic Gdyni. Szczegóły w komunikacie.
Referaty dzielnicowe

Referaty dzielnicowe

I Referat Dzielnicowy
Kierownik referatu: kierownik Sylwia Bonio - Kwiecień
ul. Żeglarzy 7 Gdynia
tel. 58 527 23 10
rewirowi1-sm@gdynia.pl

Dzielnica Rewirowy
Babie Doły Anna Selonka
anna.selonka@gdynia.pl
Cisowa Henryk Kwidziński
henryk.kwidziński@gdynia.pl
Pustki Cisowskie-Demptowo Dawid Wotzka
dawid.wotzka@gdynia.pl
Oksywie Anna Selonka
anna.selonka@gdynia.pl
Obłuże Rafał Tiszer
rafał.tiszer@gdynia.pl
Pogórze Henryk Kwidziński
henryk.kwidziński@gdynia.pl
Chylonia Krzysztof Banaszek
krzysztof.banaszek@gdynia.pl

Rafał Tiszer
rafał.tiszer@gdynia.pl
Leszczynki Paweł Połujan
pawel.polujan@gdynia.pl
Grabówek Paweł Połujan
pawel.polujan@gdynia.pl


II Referat Dzielnicowy
Kierownik Referatu: kierownik Anna Schultka
ul. Augustyna Necla 15-17 Gdynia
tel. 58 527 23 20, 661 600 572
rewirowi2-sm@gdynia.pl


Dzielnica Rewirowy
Działki Leśne Justyna Malewska
justyna.malewska@gdynia.pl
Śródmieście Mariusz Latecki
mariusz.latecki@gdynia.pl
Kamienna Góra Danuta Pawlak
danuta.pawlak@gdynia.pl
Wzgórze Św. Maksymiliana Wojciech Plichta
wojciech.plichta@gdynia.pl
Redłowo Franciszek Ruszewski
franciszek.ruszewski@gdynia.pl
Orłowo Mirosław Kondratowicz
miroslaw.kondratowicz@gdynia.pl
Witomino Sławomir Kokot
slawomir.kokot@gdynia.pl













III Referat Dzielnicowy
Kierownik Referatu: kierownik Mirosław Szczygłowski
ul. Zakręt do Oksywia 10
tel. 58 527 23 30
rewirowi3-sm@gdynia.pl


Dzielnica Rewirowy
Chwarzno - Wiczlino Sebastian Wawrzyniak
sebastian.wawrzyniak@gdynia.pl
Wielki Kack Bartosz Wójcikowski
bartosz.wojcikowski@gdynia.pl
Mały Kack Milena Tanalska-Damps
milena.tanalska-damps@gdynia.pl
Karwiny Sławomir Wiatr
slawomir.wiatr@gdynia.pl
Dąbrowa Paweł Jezierny
pawel.jezierny@gdynia.pl

  • ikonaOpublikowano: 13.02.2013 00:00
  • ikona

    Autor: Marcin Kostrzyński (m.kostrzynski@gdynia.pl)

  • ikonaZmodyfikowano: 29.02.2024 09:50
  • ikonaZmodyfikował: Michał Szymura
ikona