Referaty dzielnicowe

Referaty dzielnicowe

I Referat Dzielnicowy
kierownik referatu: kierownik Mirosław Szczygłowski
ul. Żeglarzy 7 Gdynia
tel. 58 620 39 42, fax 58 622 31 37
rewirowi1-sm@gdynia.pl

Dzielnica Rewirowy
Babie Doły strażnik Anna Selonka
a.selonka@gdynia.pl
Cisowa
Pustki Cisowskie-Demptowo st. specjalista Sylwia Bonio-Kwiecień
s.bonio-kwiecien@gdynia.pl
Oksywie strażnik Anna Selonka
a.selonka@gdynia.pl
Obłuże st. inspektor Paweł Nelkowski
p.nelkowski@gdynia.pl
Pogórze st. inspektor Henryk Kwidziński
h.kwidzinski@gdynia.pl
Chylonia inspektor Krzysztof Banaszek
k.banaszek@gdynia.pl

st. specjalista Rafał Tiszer
r.tiszer@gdynia.pl
Leszczynki specjalista Dagmara Grochowska
d.grochowska@gdynia.pl
Grabówek mł. specjalista Monika Kaczorowska
m.kaczorowska@gdynia.pl

II Referat Dzielnicowy
Kierownik Referatu: kierownik Krzysztof Kotulski
ul. Augustyna Necla 15-17 Gdynia
tel. 661 600 572
rewirowi2-sm@gdynia.pl

Dzielnica Rewirowy
Działki Leśne specjalista Justyna Malewska
j.malewska@gdynia.pl
Śródmieście mł. specjalista Mariusz Latecki
m.latecki@gdynia.pl
mł. strażnik Joanna Korczyńska
j.korczynska@gdynia.pl
Kamienna Góra st. inspektor Danuta Pawlak
d.pawlak@gdynia.pl
Wzgórze Św. Maksymiliana mł. inspektor Wojciech Plichta
w.plichta@gdynia.pl
Redłowo inspektor Franciszek Ruszewski
f.ruszewski@gdynia.pl
Orłowo inspektor Mirosław Kondratowicz
m.kondratowicz@gdynia.pl

strażnik Mgdalena Blank
m.blank@gdynia.pl
Witomino inspektor Sławomir Kokot
s.kokot@gdynia.pl

III Referat Dzielnicowy
Kierownik Referatu: kierownik
Zastępca Kierownika Referatu: z-ca kierownika Jacek Pol
ul. Zakręt do Oksywia 10
tel. 58 660 11 78
rewirowi3-sm@gdynia.pl


Dzielnica Rewirowy
Chwarzno - Wiczlino strażnik Sebastian Wawrzyniak
s.wawrzyniak@gdynia.pl
Wielki Kack specjalista Sebastian Guziński
s.guzinski@gdynia.pl
Mały Kack st. inspektor Milena Tanalska-Damps
m.tanalska-damps@gdynia.pl
Karwiny st. inspektor Sławomir Wiatr
s.wiatr@gdynia.pl
Dąbrowa specjalista Paweł Jezierny
p.jezierny@gdynia.pl