Nauka

Gdynia Malowana Kwiatami – przedłużony termin składania prac

Zwycięska praca Martyny Pipłowskiej // mat.prasowe

Zwycięska praca Martyny Pipłowskiej // mat.prasowe

17.03.2020 r.

Ogrodnik Miasta zaprasza do udziału w drugim etapie konkursu „Gdynia Malowana Kwiatami" uczniów klas IV-VIII szkół podstawowych. To już szósta edycja. W oparciu o zwycięską pracę zostanie wykonany kwietnik, w jednym z najbardziej reprezentacyjnych miejsc Gdyni, przed Urzędem Miasta przy al. Marsz. Piłsudskiego. Jednocześnie informuje, że ze względu na zaistniałą sytuację epidemiologiczną zostaje wydłużony termin nadsyłania prac.

Pierwszy etap skierowany do uczniów klas I-III szkół podstawowych został już rozstrzygnięty. I miejsce i nagrodę główną, czyli między innymi realizację projektu w formie sezonowego kwietnika przed budynkiem Urzędu Miasta Gdyni przyznano: Martynie Pipłowskiej z kl. II E Szkoły Podstawowej nr 40 w Gdyni.

W związku z obecną sytuacją organizatorzy zachęcają do wykorzystania możliwego wolnego czasu w domu oraz do wzięcia udziału w drugim etapie konkursu. Zmianie ulega termin nadsyłania prac, który został wydłużony do 24 kwietnia 2020 roku. Rozstrzygnięcie nastąpi 5 maja 2020 roku. Wydział Ogrodnika Miasta będzie informował o terminie uroczystego wręczenia nagród.

Szczegółowe zasady tworzenia prac konkursowych opisane są w regulaminie.

Więcej informacji pod nr. tel. 58 620 72 86.
  • Gdynia Malowana Kwiatami – przedłużony termin składania prac