Nauka

Świętujemy Dzień Matki z najmłodszymi

Kadr z filmu Klubu Malucha oraz życzenia od przedszkolaków z Przedszkola nr 50 // fot. Przedszkole nr 50

Kadr z filmu Klubu Malucha oraz życzenia od przedszkolaków z Przedszkola nr 50 // fot. Przedszkole nr 50

26.05.2022 r.

Dziś jest bardzo ważny dzień w życiu wszystkich mam i ich dzieci. Dzień Matki to najlepsze święto aby podziękować naszym mamom za trudy naszego wychowania, za miłość, którą obdarzają nas każdego dnia i poczucia bezpieczeństwa, które zapewniają nam od dnia narodzin.


Dzień Mamy zawsze świętowany jest we wszystkich placówkach edukacyjnych. Pierwsze nagrania, zdjecia i życzenia - od tych najmłodszych gdynian - już możemy Wam zaprezentować.

Z okazji Dnia Matki pojawiło się m.in. kolejne nagranie w wykonaniu ekipy z Klubu Malucha z gdyńskiego Młodzieżowego Domu Kultury.
Czym pachnie miłość, jaki ma kolor i skąd pochodzi słowo mama? Na te pytania znają odpowiedzi podopieczni klubu. Z okazji Dnia Matki dzieci wraz z opiekunami składają wszystkim mamom najlepsze życzenia w niezwykle uroczej formie. Zachęcamy do obejrzenia filmiku.Z życzeniami popędziły już do swoich mam przedszkolaki z Przedszkola nr 50 z Zespołu Wczesnej Edukacji nr 1.
- Dla wszystkich Mam sto całusów i buziaków od wszystkich dzieciaków! - życzą przedszkolaki, załączając zdjęcie.Przyłączając się do życzeń maluchów – życzymy wszystkim mamom zdrowia, szczęścia i olbrzymiej satysfakcji z macierzyństwa.