Od 15 stycznia trwa rejestracja na szczepienia przeciwko COVID-19. Wszystkie niezbędne informacje związane ze szczepieniami w Gdyni można znaleźć w specjalnie utworzonej zakładce #GDYNIASIĘSZCZEPI. Od 15 stycznia trwa rejestracja na szczepienia przeciwko COVID-19. Wszystkie niezbędne informacje związane ze szczepieniami w Gdyni można znaleźć w specjalnie utworzonej zakładce #GDYNIASIĘSZCZEPI.
Numer bieżący

Teatr Gdynia Główna zaprasza online

Lem na 4 sposoby – cztery czytania performatywne oparte o twórczość Stanisława Lema przygotował dla widzów Teatr Gdynia Główna.
Wybrane teksty: „Teohihip”, „Czy Pan istnieje Mr. Jones”, „Kongres Futurologiczny” oraz „Maska” stawiają celne pytania na temat kształtu przyszłych stosunków społecznych, co jest aktualnym tematem w czasie społecznej izolacji i oczekiwań na powrót upragnionej „normalności”.
***
Tak było. Naprawdę! – spektakl/ czytanie performatywne – scenariusz Salcia Hałas, reżyseria: Ewa Ignaczak. Spektakl zderza fascynujące opowieści z historii Gdyni z teraźniejszymi próbami odzyskania przed ekranem komputera zagubionej sprawczości.
***
Trzecią propozycją jest koncert „Miasto z marzeń”, czyli wzruszające, fascynujące i autentyczne historie zebrane podczas spacerów i rozmów z mieszkańcami gdyńskiego Witomina, Meksyku, Oksywia, Cisowej, ZOH-u oraz Fikakowa. Ballady zebrał i napisał aktor i tekściarz Kuba Kornacki.
Szczegóły oraz linki do filmów na teatrgdyniaglowna.pl. Udział: bezpłatny.
Więcej na www.facebook.com/TeatrGdyniaGlowna. Kontakt: teatr@teatrgdyniaglowna.pl.