Uwaga! 4-7 i 10.10 neutralizacja niewybuchu. Obowiązuje zakaz wchodzenia do wody na plażach morskich w Gdyni.  Uwaga! 4-7 i 10.10 neutralizacja niewybuchu. Obowiązuje zakaz wchodzenia do wody na plażach morskich w Gdyni. 
1478 (1178) 2021-12-10 - 2021-12-16

Trwa kampania „Odetchnij w Gdyni”

Gdynia zawitałała do królewskiego miasta i została tam na weekend. Wszystko w ramach kampanii „Odetchnij w Gdyni”. Ma ona zachęcić mieszkańców południowej Polski do tego, aby odwiedzili nasze miasto. Z tej okazji na Rynku Głównym w Krakowie stanął specjalny pawilon. Wchodząc do niego, można było poczuć Gdynię wszystkimi zmysłami.


Morze na południu Polski? To możliwe. 3 grudnia w królewskim mieście wystartowała kampania „Odetchnij w Gdyni” skierowana do mieszkańców południowej Polski. Ma ich zachęcić do wizyty w naszym mieście i pokazać, że nadmorski klimat i krajobraz zachwyca o każdej porze roku, również po sezonie.
Od 3 do 5 grudnia wszyscy chętni mogli poczuć się jak w Gdyni i zakosztować jej wszystkimi zmysłami za sprawą specjalnego pawilonu na Rynku Głównym. Odwiedzając go, można było posłuchać szumu fal, podziwiać nadmorskie widoki, a także skosztować „gdyńskiej rybki” – pierniczka w kształcie ryby.
W ramach akcji na krakowskim rynku zorganizowano także konkurs wiedzy o Gdyni. Do zdobycia były gdyńskie gadżety i upominki.
Wszyscy, którzy zdecydują się przyjechać do naszego miasta w zimie, będą mogli skorzystać z oferty specjalnej. W ramach akcji „Odetchnij w Gdyni” przygotowano trzy rodzaje pakietów turystycznych: aktywny, kulturalny i rodzinny.
Do akcji przystąpiło kilkanaście gdyńskich hoteli. Pakiety obowiązują od grudnia 2021 do marca 2022 roku.
Szczegóły na stronie kampanii:
www.gdynia.pl/odetchnijwgdyni.