Od 15 stycznia trwa rejestracja na szczepienia przeciwko COVID-19. Wszystkie niezbędne informacje związane ze szczepieniami w Gdyni można znaleźć w specjalnie utworzonej zakładce #GDYNIASIĘSZCZEPI. Od 15 stycznia trwa rejestracja na szczepienia przeciwko COVID-19. Wszystkie niezbędne informacje związane ze szczepieniami w Gdyni można znaleźć w specjalnie utworzonej zakładce #GDYNIASIĘSZCZEPI.
Numer bieżący

Twórczość ludowa w KFK

Kaszubskie Forum Kultury oraz Zrzeszenie Kaszubsko-Pomorskie O/Gdynia, zapraszają do obejrzenia wystawy poplenerowej prezentującej dzieła twórców ludowych Pomorza, która jest efektem Pleneru Twórców Ludowych jaki odbywał się w dniach 3-5 sierpnia 2020 r.
Wzięło w nim udział dziewięciu artystów z różnych części naszego regionu, w tym wielokrotnie nagradzani za swoje prace: Alicja Serkowska, Teresa Tempska czy Brygida Śniatecka.
Podczas trzech dni pleneru, artyści tworzyli dzieła w różnych technikach - w większości malarskich. Wystawa dostępna jest w rygorze sanitarnym do 29 stycznia w siedzibie KFK przy al. Marsz. Piłsudskiego 18 w godzinach pracy biblioteki.