Aktualności

Sąsiedzki piknik przy ul. Dickmana

Plakat - zaproszenie na piknik 23.09 // mat. Laboratorium Innowacji Społecznych

Plakat - zaproszenie na piknik 23.09 // mat. Laboratorium Innowacji Społecznych

Piknik na pożegnanie lata i powitanie jesieni – oto propozycja, jaką mają dla Państwa mieszkańcy komunalnego bloku bez barier przy ul. Dickmana 30 na Oksywiu.


To, że lubią siebie i lubią spędzać ze sobą czas, lokatorzy komunalnego bloku bez barier przy ul. Dickmana udowodnili już wielokrotnie. Przykład? Wspólne prace w przyblokowym ogrodzie czy popołudnia spędzane w świetlicy.
Są chętni do pomocy. Przed świętami Wielkanocy i Bożego Narodzenia, we współpracy z Warsztatami Terapii Zajęciowej przy Stowarzyszeniu Osób z Wadą Słuchu „Cisza” organizują kiermasz świątecznego rękodzieła, z którego dochód przekazywany jest na działalność WTZ.
I wreszcie, są otwarci na innych. Czy to w ogrodzie, czy w świetlicy organizują tematyczne spotkania czy pikniki, a do udziału zapraszają wszystkich mieszkańców.

Najbliższa okazja na spotkanie z niezwykłą społecznością z Dickmana 30 - już w najbliższą sobotę. Rada Mieszkańców Dickmana 30 oraz SPOT Północ zapraszają mieszkańców Gdyni na Piknik Sąsiedzki „Żyj zdrowo i kolorowo” w sobotę, 23 września, w godz. 16.00-19.00 w świetlicy i ogródku sąsiedzkim przy ul. Dickmana 30.

W programie między innymi: konkursy dla dzieci, malowanie twarzy, poczęstunek, oglądanie wozu bojowego Straży Pożarnej, zajęcia z Zumby, promocja kopert życia.

Częścią wydarzenia będzie wernisaż prac Karoliny Gościńskiej z Oksywia oraz akwareli Alicji Fol (członkini Koła plastyków TMG).

Kontakt

  • ikonaOpublikowano: 19.09.2023 13:57
  • ikona

    Autor: Aleksandra Dylejko (a.dylejko@lis.gdynia.pl)

  • ikonaZmodyfikowano: 19.09.2023 15:09
  • ikonaZmodyfikował: Paweł Jałoszewski
ikona