Aktualności

Kiermasz Wielkanocny na Dickmana 30

Kiermasz świąteczny odbędzie się 29 marca // mat Laboratorium Innowacji Społecznych

Kiermasz świąteczny odbędzie się 29 marca // mat Laboratorium Innowacji Społecznych

Niepowtarzalne, ręcznie wykonane ozdoby świąteczne, będzie można kupić już w najbliższą środę, 29 marca, przy ul. Dickmana 30 na Oksywiu. Rada Mieszkańców komunalnego bloku bez barier zaprasza na kiermasz rękodzieła autorstwa uczestników Warsztatów Terapii Zajęciowej przy Stowarzyszeniu Osób z Wadą Słuchu „Cisza”.


Koszyczki, wianki, zające, jajka – przez ostatnie tygodnie uczestnicy Warsztatów Terapii Zajęciowej przy Stowarzyszeniu Osób z Wadą Słuchu „Cisza” przygotowywali te i inne ozdoby wielkanocne, by móc je oferować na kiermaszach przed zbliżającą się Wielkanocą. Każda z dekoracji jest niepowtarzalna, bo wykonana ręcznie, z wielką starannością i ogromnym sercem.

Dzięki współpracy „Ciszy” z Radą Mieszkańców komunalnego bloku bez barier przy ul. Dickmana 30 przed ubiegłoroczną Wielkanocą w świetlicy budynku odbył się pierwszy kiermasz rękodzieła. Na kolejny zaproszono w grudniu. Oba okazały się sukcesem – stąd decyzja o zorganizowaniu kolejnego.

Odbędzie się już w najbliższą środę, 29 marca, w godz. 12.00-20.00.

Kiermasz będzie okazją do zaopatrzenia się w oryginalne ozdoby i świąteczne upominki, ale też spotkania z uczestnikami Warsztatów Terapii Zajęciowej oraz mieszkańcami bloku.

Dochód ze sprzedaży wyrobów handmade zostanie przekazany na rzecz Stowarzyszenia Osób z Wadą Słuchu „Cisza”.

Dojazd na miejsce możliwy jest autobusem linii 152, przystanek „Pancerna”.

Galeria zdjęć

ikona Pobierz galerię
  • ikonaOpublikowano: 27.03.2023 09:46
  • ikona

    Autor: Aleksandra Dylejko (a.dylejko@lis.gdynia.pl)

  • ikonaZmodyfikowano: 27.03.2023 09:48
  • ikonaZmodyfikował: Aleksandra Dylejko
ikona