Od 4 lipca ul. Świętojańska jednokierunkowa - sprawdź szczegóły Od 4 lipca ul. Świętojańska jednokierunkowa - sprawdź szczegóły
Społeczeństwo

„Strach i złość to naturalne emocje”- posłuchaj specjalisty

Sytuacja w rodzinie w świetle przedłużającej się izolacji. Zobacz film!

Sytuacja w rodzinie w świetle przedłużającej się izolacji. Zobacz film!

14.05.2020 r.

Przedłużająca się izolacja wywołuje w ludziach cały wachlarz emocji: od początkowego zadowolenia do irytacji związanej z przedłużającym się pobytem w domu. Czy złość i uczucie strachu są naturalne? Jak sobie z nimi poradzić?
 
W drugim odcinku z serii filmów przygotowanych w ramach Gdyńskiego Falochronu Pomocy, psycholog Edyta Sinacka-Kubik wyjaśni sytuację w rodzinie w świetle przedłużającej się izolacji. Jakie uczucia temu towarzyszą i jak sobie z nimi poradzić? Na te i inne pytania znajdziemy odpowiedź w filmie.
 

 
Osoby, które mają potrzebę konsultacji ze specjalistą, proszeni są o kontakt z Ośrodkiem Interwencji Kryzysowej pod całodobowym numerem telefonu 58 622 22 22. Pomoc można również znaleźć na stronie www.gdyniawspiera.pl
 
Kolejny film eduakcyjny już we wtorek, 19 maja o godz. 09.00, a w nim Agnieszka Szczygieł opowie, czy kontakt ze specjalistą jest receptą na kryzys psychiczny.