Społeczeństwo

Wręczenie nagród już w niedzielę

Uroczyste wręczenie nagród odbędzie się 26 czerwca // mat. prasowe UMG

Uroczyste wręczenie nagród odbędzie się 26 czerwca // mat. prasowe UMG

23.06.2022 r.

Już w najbliższą niedzielę zwycięzcy tegorocznej edycji loterii „Rozlicz PIT w Gdyni” wrócą do domu ze swoimi nagrodami. Wśród cennych fantów znalazł się samochód osobowy marki Suzuki Swift z napędem hybrydowym, rowery miejskie Baltica Gdynia, karnety na zbliżający się Open'er Festival oraz pięć zestawów wakacyjnych. Uroczystość z ich wręczenia odbędzie się w amfiteatrze na Kamiennej Górze. Wydarzeniu towarzyszyć będzie kameralny koncert zespołu Swing Violin.

 
Tegoroczna loteria „Rozlicz PIT w Gdyni” dobiegła końca. Ostatnim jej etapem będzie uroczyste wręczenie nagród. Przypomnijmy, że oficjalne losowanie zwycięzców odbyło się 20 maja w Urzędzie Miasta Gdyni. Lista laureatów znajduje się na naszej stronie w artykule: Nagrody w loterii „Rozlicz PIT w Gdyni” rozlosowane.

W niedzielę, 26 czerwca w amfiteatrze na Kamiennej Górze szczęśliwcy odbiorą swoje wygrane: samochód osobowy marki Suzuki Swift z napędem hybrydowym, dwa rowery miejskie Baltica Gdynia, dwa karnety na Open'er Festival oraz pięć zestawów wakacyjnych.

Tradycyjnie wydarzeniu towarzyszyć będzie kameralny koncert zespołu Swing Violin Trio. Usłyszymy w ich wykonaniu hity inspirowane morskim klimatem m.in. „Kapitańskie Tango” zespołu Alibabki, „10 w skali Beauforta” Krzysztofa Klenczona oraz dwa utwory Krzysztof Krawczyka: „Chciałem być” i „Parostatek”. W amfiteatrze nie zabraknie też przeboju Celion Dion z filmu „Titanic” – „My heart will go on”.

Serdecznie zapraszamy gdynian do spaceru na Kamienną Górę i wzięcia udziału w wydarzeniu! Startujemy o godz. 13.30.