Sport i zdrowie

Zostań piłkarzem Arki! Rekrutacja rocznika 2014

// fot. Gdyńskie Centrum Sportu

// fot. Gdyńskie Centrum Sportu

15.05.2020 r.

Młodzi piłkarze z rocznika 2014! Stowarzyszenie Inicjatywa "Arka" rozpoczyna nabór do nowej grupy, przeznaczonej właśnie dla Was! Przyszli reprezentanci żółto-niebieskich mogą zgłaszać się przez internet do 28 maja, za pomocą specjalnego formularza. 

Stowarzyszenia Inicjatywa ARKA
to klub, który kontynuuje wieloletnią tradycję szkolenia młodzieży w Arce Gdynia. W jego skład wchodzi aktualnie 14 drużyn młodzieżowych, czyli 300 młodych piłkarzy w wieku od 7 do 16 lat. Zawodnicy SI Arka to Wicemistrzowie Polski do lat 14 w latach 2008, 2012 i 2013 oraz wielokrotni Mistrzowie Pomorza w kategoriach od U-12 do U-15. Najzdolniejsi z nich mogą się poszczycić powołaniami do młodzieżowej reprezentacji Polski.

Dzięki wsparciu miasta młodzi piłarze mogą szkolić się na profesjonalnym obiekcie piłkarskim na Witominie. Od 1 września 2018 r. stowarzyszenie prowadzi także klasy sportowe w Szkole Podstawowej nr 35.

Rekrutacja dla rocznika 2014

W maju br. rozpoczyna się nabór do nowego zespołu w strukturach klubu, złożonego z zawodników urodzonych w 2014 r. Inicjatywa Arka zaprasza zarówno zawodników już trenujących w klubach sportowych jak i tych, którzy dopiero rozpoczynają swoją piłkarską przygodę. Młodzi futboliści trafią pod skrzydła wykwalifikowanej kadry szkoleniowej - trenera Daniela Kuplickiego i jego asystenta Dominika Wiśniewskiego

Rejestracja zawodników odbywa się tylko przez internet, na podstawie formularza zgłoszeniowego. Uzupełniony dokument należy przesłać do 28.05.2020 r., na adres mailowy d.kuplicki@si-arka.gdynia.pl. Na podstawie przesłanych formularzy klub skontaktuje się z opiekunami w celu poinformowania o terminie treningu naborowego dla konkretnego kandydata. Ze względu na epidemię, trening przeprowadzony będzie z zachowaniem pełnego reżimu sanitarnego.