Aktualności

Spodziewasz się dziecka? Dbaj o siebie podwójnie!

Przyszłe mamy z Gdyni już teraz mogą skorzystać z bezpłatnych konsultacji fizjoterapeutycznych // zdj. ilustracyjne

Przyszłe mamy z Gdyni już teraz mogą skorzystać z bezpłatnych konsultacji fizjoterapeutycznych // zdj. ilustracyjne

Wszystkie przyszłe mamy z Gdyni już teraz mogą skorzystać z bezpłatnych konsultacji fizjoterapeutycznych. Organizatorem jest Fundacja Zdrowiej oraz Centrum Medyczne Morska.

 
Konsultacje z fizjoterapeutą są często potrzebne kobietom w ciąży, bowiem specjalista może pomóc w przygotowaniach do porodu, a także później, w szybszym powrocie do formy.
 
- W Gdyni kładziemy duży nacisk na profilaktykę zdrowotną, szczególnie w przypadku dzieci i ich mam – mówi Bartosz Bartoszewicz, wiceprezydent Gdyni ds. jakości życia. -  Gdyński samorząd stara się nieustannie zwiększać jakość życia, oferujemy wiele projektów z zakresu profilaktyki, dodatkowych szczepień, bezpłatnej pomocy. Warto z nich korzystać.
 
Bezpłatne konsultacja dla kobiety w ciąży poprowadzi fizjoterapeutka mgr Renata Skwierawska w dniach 06-17.02.2023 w Centrum Matki i Dziecka CM MORSKA, przy ul. Obrońców Wybrzeża 8 (Plac Unii) w Gdyni.
 
- Chcielibyśmy, aby z naszych konsultacji skorzystało jak najwięcej potrzebujących – mówi Dariusz Dulian, dyrektor ds. marketingu i sprzedaży. - Na konsultację nie trzeba zabierać zaświadczenia od lekarza na temat braku przeciwwskazań do terapii, jak również nie ma wymogu ukończenia 14 tyg. ciąży.

Skorzystanie z bezpłatnej konsultacji wymaga wcześniejszego umówienia wizyty pod numerem 586 888 999 (na infolinii wybierz: 1 / Centrum Matki  Dziecka) lub bezpośrednio w placówce przy ul. Obrońców Wybrzeża 8 w Gdyni.
 
Więcej informacji na temat konsultacji i terapii dla kobiet w ciąży na stronie CM Morska.

  • ikonaOpublikowano: 02.02.2023 05:20
  • ikona

    Autor: Sylwia Szumielewicz - Tobiasz (s.szumielewicz@gdynia.pl)

  • ikonaZmodyfikowano: 03.07.2023 08:58
  • ikonaZmodyfikował: Paweł Jałoszewski
ikona