Sport i zdrowie

Weź udział w zimowych zajęciach sportowych

Instruktorzy zimowych zajęć sportowych czekają na uczestników w Hali LA GCS / fot.GCS

Instruktorzy zimowych zajęć sportowych czekają na uczestników w Hali LA GCS / fot.GCS

11.02.2019 r.

Ruszyły zimowe zajęcia sportowe, czyli bezpłatny, dwutygodniowy cykl aktywności dla dzieci i młodzieży szkolnej. Zajęcia odbywają się w Hali Lekkoatletycznej Gdyńskiego Centrum Sportu (ul. Olimpijska 5/9) od poniedziałku do piątku, w godzinach od 9:00 do 14:00.
 
Chętnych do uczestnictwa nie brakuje, bo i aktywności jest bogata. Można spróbować sił w piłce nożnej, unihokeju, koszykówce, siatkówce, czy tenisie stołowym. Do dyspozycji uczestników jest także stół do popularnych „piłkarzyków”.

– Zaczęliśmy 11 lutego, natomiast ostatnie zajęcia planujemy na 22 lutego. Warto zapoznać się z urozmaiconym harmonogramem atrakcji – zachęca Rafał Klajnert, dyrektor Gdyńskiego Centrum Sportu. I przekonuje: – Ferie to czas odpoczynku, ale od ruchu nie warto robić sobie wolnego. W Gdyni łączymy przyjemne z pożytecznym. Na każdy dzień zaplanowaliśmy inne aktywności, więc na nudę nie będzie można narzekać.W programie przewidziano między innymi zajęcia z przygotowania motorycznego dla dzieci. Uczestników odwiedzą także przedstawiciele Gdyńskiej Akademii Siatkówki oraz zawodnicy gdyńskich klubów sportowych.

Wszystkie aktywności prowadzą wykwalifikowani instruktorzy oraz nauczyciele wychowania fizycznego. Na miejscu funkcjonują szatnie damska oraz męska. Po przybyciu obowiązkowo trzeba wpisać się na listę zajęć oraz okazać wypełnioną zgodę rodzica lub opiekuna prawnego na uczestnictwo w zajęciach. Potrzebny jest także odpowiedni strój oraz zmienne obuwie.

Z pełnym harmonogramem zajęć można zapoznać się, klikając w poniższy link.

HARMONOGRAM – zobacz, szczegółowy plan zajęć

Regulamin zajęć dostępny jest TUTAJ.