Uwaga! 4-7 i 10.10 neutralizacja niewybuchu. Obowiązuje zakaz wchodzenia do wody na plażach morskich w Gdyni.  Uwaga! 4-7 i 10.10 neutralizacja niewybuchu. Obowiązuje zakaz wchodzenia do wody na plażach morskich w Gdyni. 
Witaj w Gdyni

Podsumowanie meldunkowe – luty i marzec 2018

Akcja Zamelduj się w Gdyni

Akcja Zamelduj się w Gdyni

04.04.2018 r.


Od 12 lutego do końca marca 2018 r. w ramach akcji „Witaj w Gdyni” na pobyt stały zameldowało się 462 nowych gdynian. W zestawieniu dominują dzielnice zachodnie, gdzie wraz z budowanymi osiedlami  pojawia się najwięcej nowych mieszkańców.

Jednocześnie przypominamy, że do 10 maja 2018 r. trwa loteria „Rozlicz PIT w Gdyni”, w której do wygrania są: samochód osobowy marki Toyota Yaris Active Hybryd, dwa rowery miejskie Baltica Bicycles – typ Baltica Gdynia oraz siedem karnetów na wszystkie cztery dni Open’er Festival 2018.

Loteria skierowana jest do wszystkich pełnoletnich mieszkańców Gdyni. Żeby wziąć w niej udział, wystarczy rozliczyć PIT w Gdyni i zarejestrować się na stronie www.pitwgdyni.pl. Deklarację podatkową trzeba złożyć w jednym z dwóch gdyńskich Urzędów Skarbowych (osobiście lub przez Internet). Należy w niej wskazać gdyński adres zamieszkania. Trzeba też zachować potwierdzenie złożenia deklaracji. Zgłoszenia do udziału w loterii trwają do 10 maja do godz. 23.59. Żeby złożyć deklarację podatkową w Gdyni, nie trzeba być tu zameldowanym. Wystarczy, że mieszka się w naszym mieście.