1026 (626) 2011-11-04 - 2011-11-17

Rekrutacja do projektów doszkalających

Ognisko ZMCh „Polska YMCA" w Gdyni serdecznie zaprasza niepracujące mieszkanki Gdyni w wieku powyżej 50 lat do udziału w rocznym projekcie „Czas na zmiany" dofinansowanym z Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. W ramach projektu zapewniamy bezpłatne kursy komputerowe ukończone certyfikatem ECDL, doradztwo zawodowe, kursy zawodowe dobrane do indywidualnych predyspozycji uczestniczek.
Zainteresowane kobiety proszone są o zgłoszenia osobiste w terminie do 15 grudnia br. do siedziby ZMCh „Polska YMCA" Ognisko w Gdyni przy ul. Żeromskiego 26, od poniedziałku do piątku w godz. 10.00 - 15.00, w celu wypełnienia druku zgłoszeniowego.

***
Tylko do 18 listopada trwa rekrutacja do projektu „Gotowi na Sukces - akademia aktywizacji zawodowej osób z niepełnosprawnością". W projekcie mogą uczestniczyć osoby niepracujące z orzeczonym stopniem niepełnosprawności mieszkające na terenie województwa pomorskiego. Projekt jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach EFS. Udział w zajęciach jest bezpłatny.
Szczegóły i formularz zgłoszeniowy na stronie: www.gotowinasukces.pl.