Rusza budowa Trasy Kaszubskiej - zmiany w organizacji ruchu Rusza budowa Trasy Kaszubskiej - zmiany w organizacji ruchu
1030 (630) 2011-12-09 - 2011-12-15

Zawodnicy Maximusa na medal

4 grudnia 2011 w Suszu odbyły się Puchar Polski w Karate Uniwersalnym w Semi i Light-Contact. W Pucharze startowały kluby kick-boxingu, karate i tea-kwon-do.
8 osobowa reprezentacja Gdyńskiego Klub Kick-Boxingu „MAXIMUS" zdobyła 10 medali w tym: 4 złote, 3 srebrne i 3 brązowe.
I miejsce oraz Puchar Polski zdobyli:
Klaudiusz Ludwiczak w light-contact walce ciągłej w kat. +90 kg w seniorach;
Maciej Skąpski w juniorach w semi-contact w kat. +185 cm;
Piotr Nasiadko zdobył Puchar Polski w dwóch kategoriach w juniorach w semi-contact w kat. - 165cm, oraz w light-contact walce ciągłej w kat. - 54 kg;
Marcin Tabisz w kat. seniorów - 175 cm w semi-contact;
V m. w kategorii kadetów zajął Andrzej Ciulkiewicz walczył w semi w kat. +170 cm i w walce ciągłej w kat. - 66 kg.
Semi-contact jest to formuła walki przerywana, do pierwszego trafienia, a light-contact walka ciągła w pucharze była 3 rundowa (1 runda boks, 2 runda boks + kopnięcia w tułów, 3 runda jak 2 + niskie kopnięcia lowkick).
Gdyńską Sekcje Klubu Sportowego MAXIMUS wpiera Miasto Gdynia.