1031 (631) 2011-12-16 - 2011-12-22

Warto przyjść do „TEA-TRALNEJ”

Teatr Miejski im. Witolda Gombrowicza w Gdyni, ul. Bema 26 zaprasza:

- 17.12.2011 r. o godz. 22.00 z cyklu „TEATRALNA NOCĄ" czyli klubowo na scenie teatru (wstęp wolny).
Teatralna gościć będzie DJ-i oraz muzyków tworzących przeróżne odmiany klubowych dźwięków. Udowodnią oni, że muzyka rozrywkowa to prawdziwa sztuka. Ta zaś, podobnie jak wino, herbata, kawa i wszystko inne, poddana może być w stylowy i przyjemny sposób. Przywołujemy dawne kawiarniane tradycje podane w nowoczesnym klubowym stylu. Teatralna nocą to miejsce, gdzie dobra, grana na żywo muzyka zachęca do towarzyskich spotkań przy stoliku, gdzie możesz swobodnie rozmawiać i delektować się tym, co oferuje na scenie DJ.

18.12.2011 r. godz. 11.00 z cyklu „TEATRALNE PORANKI DLA DZIECI" Teatr KLAPA „Koperek i Kminek w Betlejem" (wstęp 10 zł).
Nastał świąteczny czas, Koperek i Kminek wyruszają w drogę do Betlejem. Dwaj przyjaciele przy akompaniamencie gitar opowiedzą historię, która przed wiekami wydarzyła się w tym mieście. W drodze towarzyszyć im będą Herod, Anioł, Diabeł i inne postacie występujące w szopce. Podczas spektaklu usłyszymy piękne polskie kolędy, które będzie można zaśpiewać wspólnie z Koperkiem i Kminkiem.

18.12.2011 r. godz. 18.00 z cyklu „GDYNIA BOOK CLUB" Tomasz Słomczyński „Zapytaj jeża i inne historie" (wstęp wolny).
„Zapytaj jeża i inne historie" to zbiór reportaży, których bohaterowie zmagają się z przeciwnościami losu, własnymi słabościami, niegodziwością innych, często wpadają w konflikt (z prawem, z samym sobą, z innymi). Próbują pokonać przeszkody, które napotykają na swej drodze, choć nie zawsze im się to udaje. Wśród nich znaleźli się zarówno politycy z pierwszych stron gazet, jaki i ludzie „zwyczajni", do których autor dociera osobiście lub odtwarza ich historie na podstawie akt sądowych.
www.tea-tralna.pl, tel: 666 553 553. 

ikona