1057 (657) 2012-06-29 - 2012-07-05

Stena Line – koncertowy Dzień Otwarty

29 czerwca 2012 r. Stena Line zaprasza do zwiedzania promy Stena Spirit na terminalu przy ulicy Kwiatkowskiego 60. Jednostkę będzie można zwiedzać w godz. 11.00 - 18.00. Na terminal będzie można dojechać bezpłatnym autobusem. Przez cały dzień, co 15 minut sprzed Dworca Głównego będą kursowały autobusy linii 570.
Wśród największych atrakcji Dnia Otwartego znajdzie się wspaniałe wydarzenie - koncert Sylwii Grzeszczak. Dzieci będą miały frajdę nie tylko z podziwiania wielkiego statku i słuchania znanych melodii, ale też ze specjalnych zabaw przygotowanych na pokładzie oraz na lądzie. Wśród atrakcji dla dzieci i młodzieży znajdą się m.in. przejażdżki nietypowymi rowerami, warsztaty ekologiczne, Statek Piratów oraz wielka trampolina eurobungee.
W czasie, gdy najmłodsi będą się doskonale bawić, rodzice mogą skosztować szwedzkich specjałów podczas degustacji, zrobić zakupy w sklepie na pokładzie, gdzie ceny kosmetyków i perfum są niższe nawet o 30% od cen na lądzie, a nawet potańczyć w dyskotece. Podczas całej imprezy przewodnicy i konsultanci Stena Line będą udzielali informacji o rejsach i o atrakcjach Skandynawii. Tego dnia czekają specjalne oferty w super cenach na Rejsy Wakacyjne.
Informacja od Dniu Otwartym: http://www.stenaline.pl/promy/dzien-otwarty/.
Program i szczegóły atrakcji:
http://www.stenaline.pl/promy/dzien-otwarty/atrakcje-i-program/.
Warto dodać, że Stena Line jest szwedzkim koncernem promowym, z siedzibą w Geteborgu. Operuje na 19 trasach, posiada 37 promów, zatrudnia 5 700 pracowników.
W tym roku ma szczególne święto, bowiem firma obchodzi swoje 50 urodziny.  

ikona