1072 (672) 2012-10-19 - 2012-10-25

Festiwal PROGRESSteron dla pań

Przez dwa najbliższe weekendy 19-21 oraz 26-28 października 2012 r. będzie można wziąć udział w Festiwalu PROGRESSteron - pozytywnej dawce energii na jesienną słotę.

Odbędzie się około 60 różnorodnych warsztatów dedykowanych kobietom aktywnym, świadomie dbającym o rozwój osobisty. Wśród festiwalowych tematów m.in. coaching, empatyczna komunikacja, autoprezentacja z elementami savoir vivre, a także wiele zajęć związanych z rozwojem pasji i twórczości m.in. tworzenie naturalnych kosmetyków, malarstwo ekspresyjne. Odbędą się też zajęcia wskazujące nowe możliwości rozwoju zawodowego jak np. wstęp do zarządzania projektami, czy kształtowanie relacji z mediami.
Spotkania i warsztaty odbywać się będą w siedzibie Szkoły Językowej Bell, ul. Abrahama 37. Koszt uczestnictwa waha się od 40 do 100 zł. W ramach bezpłatnej części Festiwalu, w Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym będzie można wziąć udział w wykładach z zakresu mody i designu (Ecofashion, Trendy w modzie 2012/2013, Metamorfozy Wnętrz).

Patronat nad cyklem objął Prezydent Miasta Gdyni. Na wszystkie zajęcia obowiązuje rezerwacja miejsc (pod adresem e-mail: trojmiasto@dojrzewalnia.pl).

Więcej informacji: www.dojrzewalnia.pl/progressteron/trojmiasto/o_festiwalu.html.

 Ogólnopolskim Organizatorem imprezy jest Dojrzewalnia Róż. Organizator lokalny: Centrum EKSPRESJA. Partner Ogólnopolski Festiwalu: Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej.