1084 (684) 2013-01-25 - 2013-01-31

Wielki kostiumowy bal karnawałowy małych gdynian

Wielki kostiumowy bal karnawałowy małych gdynianPrezydent Gdyni Wojciech Szczurek i Pełnomocnik Prezydenta ds. Rodziny Beata Szadziul zapraszają małych gdynian na wielki karnawałowy bal przebierańców pt. „W krainie Królowej Śniegu" - 2 lutego 2013 r. od godz. 10.30 w Hali Sportowo - Widowiskowej GDYNIA przy ul. Kazimierza Górskiego 8.

Zaproszenie kierowane jest do wszystkich dzieci, a szczególnie tych, które mają od 3 do 7 lat. Na bal osobiście przybędzie Królowa Śniegu wraz ze świtą. Nie zabraknie również innych atrakcji - będzie malowanie buziek, modelowanie zwierzątek z balonów, olbrzymie bańki mydlane, dyskoteka, wielkie żywe maskotki oraz kilka konkursów, a wśród nagród między innymi zaproszenia do Teatru Miejskiego na spektakl „Królowa Śniegu".

Osoby, które nie zdążyły przygotować przebrania, będą mogły na miejscu wypożyczyć kostium w promocyjnej cenie.

Wstęp jest bezpłatny, ale biletowany.


Bilety można zdobyć logując się na stronie www.gdyniarodzinna.pl. Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.
Bilet do wydrukowania wysłany zostanie e-mailem. Jeśli nie mają Państwo drukarki lub zapomną biletu, wystarczy zgłosić się do hostess przy wejściu, które będą miały imienne listy zaproszonych.

Grupy przedszkolne mogą zgłaszać się bezpośrednio do Agencji Rozwoju Gdyni, tel. 58 669 70 04.

Dzieci mogą przebywać na balu tylko pod opieką rodzica albo pełnoletniego opiekuna.