UWAGA. W piątek 30.09.2022r. w budynku Urzędu Miasta Gdyni zostanie przeprowadzona próbna ewakuacja. Więcej informacji w komunikacie.  UWAGA. W piątek 30.09.2022r. w budynku Urzędu Miasta Gdyni zostanie przeprowadzona próbna ewakuacja. Więcej informacji w komunikacie. 
1099 (699) 2013-05-17 - 2013-05-23

Gdyński odjazd z książką... na rowerze

19 maja 2013 r. miłośnicy rowerów i książek będą mieli okazję połączyć dwie swoje pasje i wziąć udział w przejeździe rowerowym po Gdyni podczas którego zwiedzić będzie można nowy gmach Biblioteki Głównej Akademii Marynarki Wojennej na Oksywiu. Start o godz. 12.00 spod budynku Klubu Garnizonowego Marynarki Wojennej Riwiera (ul. Zawiszy Czarnego 1).

Przejazd zakończy się o 16.00 „Piknikiem na plaży" przy Cafe Minga. Na uczestników czekają różne atrakcje. Podczas pikniku odbędzie się także losowanie nagród ufundowanych przez sponsorów: nawigacja FreeBird, zwiedzanie SCHRONU pod TOS-em (nagroda Gdyńskiego Klubu Eksploracji Podziemnej), słodkie małe co nieco (ufundowane przez Cafe Minga), książki (ufundowała L&L Firma Dystrybucyjno-Wydawnicza), gadżety rowerowe i książkowe.

Wstęp wolny.

Mile widziane pomarańczowe stroje. Przejazd odbędzie się w ramach ogólnopolskiej akcji „Odjazdowy bibliotekarz". Organizatorem jest Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich Oddział w Gdyni.
Partnerzy: Stowarzyszenie Rowerowa Gdynia, Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Gdańsku, Biblioteka Główna Akademii Marynarki Wojennej w Gdyni, Biblioteka Pomorskiej Wyższej Szkoły Nauk Stosowanych, Kwartalnik Artystyczny BLIZA.
Sponsorzy: Cafe Minga, L&L Firma Dystrybucyjno-Wydawnicza.
Patronat medialny: Trojmiasto.pl.

Więcej informacji oraz regulamin przejazdu na stronie: http://www.mbpgdynia.pl/stowarzyszenie/aktualnosci.htm.