1103 (703) 2013-06-14 - 2013-06-20

Angielska przygoda z gdyńskim „Domem Marzeń”

Angielska przygoda z gdyńskim "Domem Marzeń"Spektakl „The bear" w wykonaniu podopiecznych gdyńskiego stowarzyszenia „Dom Marzeń" będzie główną atrakcją imprezy „The English Adventure", która odbędzie się 15 czerwca 2013 r. o godz. 11.00 w Teatrze Miejskim (ul. Bema 26). Ale nie jedyną!
 
Przedstawienie jest zwieńczeniem projektu Gdyńskiego Stowarzyszenia na Rzecz Osób Niepełnosprawnych Intelektualnie „Dom Marzeń" - „English for Us". To całoroczny kurs nauki języka angielskiego dla osób z niepełnosprawnością intelektualną.
 
Bohaterowie spektaklu wybierają się do lasu, w którym..., ale to niespodzianka. Całość oczywiście po angielsku, ale zrozumienie akcji ułatwi libretto, które otrzyma każdy widz.
 
Wystąpi również Dziecięcy Zespół Piosenki Angielskiej AMBERS, w którym śpiewają m.in. podopieczni „Domu Marzeń".
 
Wydarzenie ma charakter charytatywny. Podczas imprezy zostanie przeprowadzona zbiórka pieniędzy na pomoce dydaktyczne dla niedowidzącego Kuby Zabieglińskiego.
 
Wstęp wolny!
 
Organizatorzy: Gdyńskie Stowarzyszenie na Rzecz Osób Niepełnosprawnych Intelektualnie „Dom Marzeń" oraz Centrum Kulturalno-Językowe Ambershire.