1103 (703) 2013-06-14 - 2013-06-20

Weź udział w „Play with Business”

Stowarzyszenie Absolwenci Gdynia Business Week zaprasza uczniów szkół ponadgimnazjalnych na konferencję Play with Business 2013, która odbędzie się 21 czerwca 2013 r. w Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym w Gdyni.
Spotkanie ma umożliwić młodym ludziom kontakt z tymi, którzy już odnieśli sukces i mogą dać wskazówki, jak odnaleźć się w świecie biznesu. Swoim doświadczeniem dzielić się będą m.in. Ireneusz Osiński, założyciel fundacji wspierającej młode talenty, Damian Winkowski pracownik takich firm jak Coca-Cola, Google. Goście opowiedzą o swojej drodze do sukcesu, pokażą, czego należy unikać przy podejmowaniu decyzji, doradzą, jak zacząć swoją przygodę ze światem biznesu.
II edycja konferencji „Play with Business" powstała z inicjatywy członków Stowarzyszenia Absolwenci Gdynia Business Week, które zrzesza młodych i kreatywnych absolwentów wakacyjnego 6-dniowego kursu biznesowego w Polsce o nazwie Business Week. Celem stowarzyszenia jest szerzenie idei związanych z obszarem biznesu i propagowanie działania w tym zakresie wśród młodzieży gdyńskich szkół.
Wstęp na konferencję jest bezpłatny, ale ilość miejsc jest ograniczona. Zapisy do 15 czerwca 2013 r. na: www.playwithbusiness.pl Zakładka -> Rejestracja.
Partnerami konferencji są Gdyńskie Centrum Wspierania Przedsiębiorczości oraz Pomorski Park Naukowo-Technologiczny w Gdyni.