Od 15 stycznia trwa rejestracja na szczepienia przeciwko COVID-19. Wszystkie niezbędne informacje związane ze szczepieniami w Gdyni można znaleźć w specjalnie utworzonej zakładce #GDYNIASIĘSZCZEPI. Od 15 stycznia trwa rejestracja na szczepienia przeciwko COVID-19. Wszystkie niezbędne informacje związane ze szczepieniami w Gdyni można znaleźć w specjalnie utworzonej zakładce #GDYNIASIĘSZCZEPI.
1107 (707) 2013-07-12 - 2013-07-18

Szymon Jasiński mistrzem Polski w judo

Rewelacyjny występ zanotował Szymon Jasiński na Mistrzostwach Polski w Judo rozgrywanych w Łodzi w dniach 6 - 7.07.2013 r., w ramach Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Sportach Halowych zdobywając tytuł Mistrza Polski w kategorii do 60 kg.
Zawodnik Galeonu Gdynia wykazał się wysokimi umiejętnościami technicznymi i dojrzałości ą wygrywając wszystkie pojedynki przed czasem. Taka postawa wzbudziła duży podziw i uznanie wśród trenerów i obserwatorów, którzy przyznali mu nagrodę PKOL dla najlepszego zawodnika Mistrzostw.
Szymon sprawił tym samym ogromną radość swojemu ojcu, a zarazem trenerowi Andrzejowi Jasińskiemu, który na tej samej imprezie również w Łodzi tylko 30 lat wcześniej wywalczył złoty medal .
Gratulacje i życzenia dalszych sukcesów.