1108 (708) 2013-07-19 - 2013-07-25

Podziękowania

Mieszkańcy oraz Rada Dzielnicy Babie Doły serdecznie dziękują sponsorom za pomoc w organizacji festynu rodzinnego „Powitanie Lata" którymi byli: Dyrekcja SSP nr 28, Port Lotniczy Gdynia - Kosakowo, Dowództwo 43 Bazy Lotnictwa Morskiego w Gdyni, Przedsiębiorstwo Przewozowe Gryf z Żukowa, Akwarium Gdyńskie, GOSiR Gdynia, Pomorska Grupa Zarządzania Nieruchomościami Gdynia, Hurtownia Mas Drob z ulicy Puckiej w Gdyni , państwo Urbańscy właściciele sieci sklepów w dzielnicy, firma WIKI z Rumi, Mirosław Szulik, warsztat Mechaniczno-Wulkanizacyjny panów Grzegorza i Michała Mardzińskich, Pani Mirosława Sydow oraz wielu innym ludziom, którzy poświęcili swój trud, czas i zaangażowanie w organizację festynu.
***
Organizatorzy Projektu „Bezpieczne wakacje nad wodą, czyli gdzie możemy się kąpać oraz jak udzielić pierwszej pomocy" składają serdeczne podziękowania wszystkim, którzy włączyli się w jego realizację.
Za zaangażowanie, aktywne wsparcie i godną naśladowania postawę na rzecz promocji bezpiecznego wypoczynku nad wodą, szczególnie dziękują: Zarządowi Morskiego Portu Gdynia S.A. w Gdyni, Przedsiębiorstwu Komunikacji Trolejbusowej Spółka z o.o. w Gdyni, Lyreco Polska S.A. w Sokołowie, STAPLES Advantage w Gdańsku.
***
Rada Dzielnicy Wzgórze św. Maksymiliana i Miejski Klub Honorowych Dawców Krwi pragną ogromnie podziękować mieszkańcom Wzgórza i Gdyni za udział w ambulansowej zbiórce krwi 13 lipca. Brak krwi wszystkich grup doskwiera najbardziej w okresie wakacji.
Na Wzgórzu padł frekwencyjny rekord. Zarejestrowało się 33 dawców. Oddano około 11 l krwi. Podziękowania kierujemy także do Parafialnego Zespołu Caritas ze Wzgórza za ufundowanie poczęstunku, oraz za pomoc w organizacji wydarzenia. Ojcom Franciszkanom za gościnę.
***
Rada Dzielnicy Obłuże serdeczne dziękuje Bankowi Pekao SA III/Oddział w Gdyni ul. adm. J. Unruga 56 za przekazanie nagród rzeczowych dla uczestników festynu rodzinnego „Powitanie Lata na Obłużu" w dniu 22 czerwca 2013 r.