Uwaga! 4-7 i 10.10 neutralizacja niewybuchu. Obowiązuje zakaz wchodzenia do wody na plażach morskich w Gdyni.  Uwaga! 4-7 i 10.10 neutralizacja niewybuchu. Obowiązuje zakaz wchodzenia do wody na plażach morskich w Gdyni. 
1127 (727) 2013-12-13 - 2013-12-19

Klub Filmowy (bez reklam i popcornu)

Klub Filmowy (ul. Waszyngtona 1) zaprasza w dniach 13 - 18 grudnia 2013 r. na dwa filmy:
- o godz. 18.00 - „Młoda i piękna", reżyseria: Francois Ozon, występują: Marine Vacth, Géraldine Pailhas, Frederic Pierrot. Dramat, Francja.
Nominowane do Złotej Palmy najnowsze dzieło François Ozona - reżysera „Basenu", „8 kobiet" i „U niej w domu". 17-letnia Isabelle pochodzi z bogatej paryskiej rodziny. Podczas wakacyjnego wyjazdu z najbliższymi spotyka przystojnego Niemca, z którym przeżywa swój „pierwszy raz". Po powrocie do domu nic już nie jest takie jak przedtem. W krótkim czasie Isabelle z nieśmiałej dziewicy przeobraża się w gotową na wszystko luksusową prostytutkę...
- o godz. 20.00 - „Dotyk grzechu", reżyseria: Jia Zhang-Ke, występują: Jiang Wu, Baoqiang Wang, Tao Zhao. Dramat, Chiny/Japonia.
Trzy morderstwa i jedno samobójstwo, a wszystkie popełnione w Chinach... Cztery rodzaje śmierci i cztery wypadki, które naprawdę zdarzyły się w Shanxi, Chongqing, Hubei i Guangdong, a zarazem odbiły się szerokim echem wśród chińskiego społeczeństwa.
Bilety na kady z filmów 10 zł.
Więcej informacji na stronie internetowej: www.klubfilmowy.pl.