Nocny Bieg Świętojański – zmiany w organizacji ruchu (21-22.06.2024)
1128 (728) 2013-12-20 - 2014-01-09

Zapisy do...

Sportowa Szkoła Podstawowa nr 14 przy ulicy Władysława IV 54 prowadzi zapisy do klas czwartych na rok szkolny 2014/2015.Placówka oferuje liczne zajęcia dodatkowe oraz obozy narciarskie i sportowe. Zapewnia opiekę pielęgniarską oraz stomatologiczną. Osoby zainteresowane proszone są o kontakt telefoniczny pod nr 58 620 56 55.
***
„Siesta" zaprasza osoby w wieku 50+ do zapisywania się na kursy językowe. Nowe grupy zaczynają zajęcia w styczniu 2014 roku. Zapisy do grup (nauka od podstaw) z języka angielskiego, niemieckiego, rosyjskiego, hiszpańskiego i francuskiego. Można również dołączyć do grup o innym stopniu zaawansowania. Zajęcia prowadzą również native speakerzy. Koszt to 11 zł za lekcję 60 minutową przy grupie 10 - osobowej. Informacje i zapisy: ul. Armii Krajowej 30 IV piętro; tel. 58 781 09 66, e-mail: info@siesta.pl. Strona internetowa: www.siesta.pl.
***
Społeczne Ognisko Muzyczne „Musica Sacra" w Gdyni z ponad 60-letnią tradycją mieszczące się w budynku Szkoły Muzycznej, ul. Biskupa Dominika 13a, zaprasza dzieci od pierwszego roku życia i dzieci w wieku od trzech do sześciu lat do przedszkola muzycznego na zajęcia muzyczno-ruchowe oraz wszystkich chętnych do nauki gry na dowolnie wybranym instrumencie. Telefon kontaktowy: 58 622 73 51.
***
Towarzystwo Polsko-Niemieckie w Gdyni przyjmuje zapisy na zajęcia z języka niemieckiego dla młodzieży i dorosłych na wszystkich poziomach zaawansowania.
Zajęcia organizowane są przy współpracy z GOETHE INSTITUT. Liczba miejsc ograniczona. Rozpoczęcie zajęć - połowa lutego 2014. Zapisy telefoniczne 2 - 16.01.2014 r. w poniedziałki i czwartki w godz. 10.00 - 11.30. Można zapisać się już teraz drogą mailową: e-mail: tpngdynia@op.pl. Strona internetowa: www.tpngdynia.dl.pl.
***
Fundacja „Pomysłodalnia" zaprasza na warsztaty artystyczne „Zimowe rozkręcenie" podczas ferii. Dzieci i młodzież będą mogły rozwijać swoje umiejętności podczas różnych zajęć podzielonych na moduły: Einsteinowo, czyli potęga wyobraźni - warsztaty kreatywności, Szpilbergowo - warsztaty filmowe zakończone nakręceniem wideoklipu, Szekspirowo - warsztaty teatralne, zakończone odegraniem jednej sceny z „Romeo i Julii". Pięć dni w tygodniu przez sześć godzin to wyjątkowa okazja na spotkanie z profesjonalistami zajmującymi się na co dzień ciekawymi dziedzinami sztuki.
Więcej informacji i zapisy na stronie: www.pomyslodalnia.pl, e-mail: pomyslodalnia@gmail.com, tel. 782 976 318.
***
Katolickie Przedszkole „ Anioła Stróża" w Gdyni - Wiczlino, prowadzone przez Siostry Anielanki przy ul. bpa Pelczara 25, przyjmuje zapisy dzieci od 2,5 - 5 lat. Czesne od 400 zł.
W ramach czesnego religia, rytmika, język angielski, język włoski, profilaktyka logopedyczna. Kontakt: 604 795 050.
***
Warsztaty Artystyczne w pierwszy tydzień ferii zimowych w Akademii Muzyczna Szansa: Śpiewanie piosenek z bajek Disney'a i innych, granie na instrumentach muzycznych, warsztaty plastyczne, konstruowanie makiet, malowanie, rzeźba. Warsztaty 20-24 stycznia w Gdyni Dąbrowie przy ul. Lubczykowej 2A. Koszt warsztatów: od 79 zł/5 dni. Szczegóły na www.muzycznaszansa.com. Zapisy pod numerem telefonu 536 862 837.
***
Fundacja FLY:
- ogłasza zapisy na II semestr zajęć dla Seniorów w ramach projektu „Ciągle Młodzi II" dofinansowanego z budżetu Miasta Gdyni oraz Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej. Zapraszamy m.in. na wykłady z psychologii, prawosławia, astronomii, ekologii, literatury, intymności jesieni życia, historii, enologii; lektoraty z języka francuskiego, rosyjskiego; zajęcia twórcze - decoupage, malarstwo dla początkujących, śpiewogranie; zajęcia ruchowe - gimnastyka kręgosłupa, tai chi, gimnastyka ogólnokondycyjna, joga tybetańska, taniec hiszpański oraz kursy komputerowe na wszystkich poziomach.
Zapisy w biurze Fundacji (ul. Świętojańska 36/2) od pon. do pt. w godz. 9.00 - 15.00.
Więcej informacji pod tel. 693 99 60 88 oraz na stronie internetowej www.fundacjafly.pl.
- zaprasza młodzież gimnazjalną do nowopowstałego Klubu Młodzieżowego FLY, który ma na celu wyrównywanie szans edukacyjnych gdyńskiej młodzieży pochodzącej z niezamożnych rodzin przez organizację pomocy w nauce, regularne korepetycje oraz zajęcia pozalekcyjne. Klub jest wspierany finansowo przez Y's Men's Club Gdynia, między innymi z działalności sklepu charytatywnego „Z głębokiej szuflady". W ramach działalności klubu zapraszamy młodzież m.in. na zajęcia teatralne, muzyczne, fotograficzne, filmowe, artystyczne, naukę języków obcych (hiszpańskiego, rosyjskiego, niemieckiego i angielskiego). Udział jest bezpłatny. Liczba miejsc ograniczona.
Zapisy i informacje w biurze Fundacji FLY, ul. Świętojańska 36/2 oraz tel. 693 996 088.
***
Wojewódzki Zespół Szkół Policealnych w Gdyni prowadzi zapisy na kierunek opiekun medyczny.
Rekrutacja trwa do 10.01.2014 r. (sekretariat szkoły). Informacje: 58 620 81 17 oraz w siedzibie szkoły w Gdyni, ul. Żeromskiego 31.
Strona internetowa: www.msz.vti.pl. Szkoła bezpłatna.
***
Bezpłatny kurs języka niemieckiego dla poszukujących pracy w Niemczech w zawodach elektryk lub hydraulik. Uczestnicy będą mogli skorzystać z 200 godzin zajęć lekcyjnych. Organizatorem jest firma InterLand 9ul. Waszyngtona 34/36, Gdynia).
Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie CV wraz z wymaganymi dokumentami potwierdzającymi kwalifikacje i wykształcenie kierunkowe na adres e-mail: kris@interlandgdynia.com,  w temacie należy wpisać „bezpłatny kurs językowy dla elektryków". Maksymalny wiek 35 lat.
Kontakt pod nr tel. 661 65 20.  

ikona