Od 15 stycznia trwa rejestracja na szczepienia przeciwko COVID-19. Wszystkie niezbędne informacje związane ze szczepieniami w Gdyni można znaleźć w specjalnie utworzonej zakładce #GDYNIASIĘSZCZEPI. Od 15 stycznia trwa rejestracja na szczepienia przeciwko COVID-19. Wszystkie niezbędne informacje związane ze szczepieniami w Gdyni można znaleźć w specjalnie utworzonej zakładce #GDYNIASIĘSZCZEPI.
1137 (737) 2014-03-07 - 2014-03-13

Szalona miłość - Yves Saint Laurent w InfoBox

13 marca 2014 r. o godz. 20.00 w Gdynia InfoBox w restauracji Moment (ul. Świętojańska 30) pokazany zostanie film: „Szalona miłość - Yves Saint Laurent".

Yves Saint Laurent to najsłynniejszy projektant XX wieku, twórca wyjątkowego królestwa mody, a także cennej kolekcji dzieł sztuki, wśród których znalazły się obrazy Picassa i Matisse'a, antyczne egipskie statuetki, jak również XVII-wieczne chińskie rzeźby i autoportrety. „Moda przemija, ale styl jest wieczny" - mawiał Yves Saint Laurent. Film jest próbą pokazania unikalnego stylu życia i pracy niekwestionowanej ikony XX-wiecznego świata mody, osobistym hołdem na rzecz dekadencji i piękna, złożonym słynnemu projektantowi za jego konsekwentną postawę, łamiącą wszelkie obowiązujące wówczas zasady i granice myślenia oraz działania.
Bilety: 7 zł.