1138 (738) 2014-03-14 - 2014-03-20

Rajd Przedwiośnia OXIMO SPAM 2014

15 i 16 marca r. na terenie „Miasteczka rajdowego" w Kosakowie na amatorów i miłośników motorsportu czekają kolejne emocje. Wszystko to za sprawą organizowanego przez gdyński Automobilklub Morski Rajdu Przedwiośnia.

Będzie to druga runda tegorocznego cyklu amatorskich rajdów samochodowych OXIMO SPAM. Kolejny raz w rywalizacji oprócz kierowców początkujących na Odcinkach Specjalnych, będą się też zmagać nastoletni zawodnicy w Pucharze Młodych Rajdowców.
Organizatorzy z Automobilklubu Morskiego w Gdyni zaplanowali dwa dni rajdowych atrakcji.

W sobotę, 15 marca od godziny 9.00 odbędzie się otwarty trening dla wszystkich zainteresowanych doskonaleniem bezpiecznej i efektywnej jazdy oraz poznawaniem własnych granic i możliwości pojazdu. Organizatorzy zapraszają kierowców głodnych rajdowych wrażeń i dbających o bezpieczeństwo na drodze. Koszt udziału w treningu wynosi 50 złotych.
W niedzielę, 16 marca wystartują zawodnicy w Rajdzie Przedwiośnia. Będą walczyć o punkty w klasyfikacji cyklu radów OXIM SPAM 2014 i młodzieżowym PMR.

Pierwszą rundę OXIMO SPAM 2014 wygrał Tomasz Szupryczyński pilotowany przez ojca Marka. Załoga startuje Subaru Imprezą i jest już na liście zgłoszeń do Rajdu Przedwiośnia. Czy liderzy znajdą pogromców w II rundzie rajdowego cyklu organizowanego przez Automobilklub Morski w Gdyni okaże się niebawem.
Szczegóły dotyczące nadchodzącej imprezy można znaleźć na profilu:
www.facebook.com/SPAM.PMR oraz na stronie: www.rajdowetrojmiasto.pl.