Od 15 stycznia trwa rejestracja na szczepienia przeciwko COVID-19. Wszystkie niezbędne informacje związane ze szczepieniami w Gdyni można znaleźć w specjalnie utworzonej zakładce #GDYNIASIĘSZCZEPI. Od 15 stycznia trwa rejestracja na szczepienia przeciwko COVID-19. Wszystkie niezbędne informacje związane ze szczepieniami w Gdyni można znaleźć w specjalnie utworzonej zakładce #GDYNIASIĘSZCZEPI.
1151 (751) 2014-06-13 - 2014-06-19

Zobacz, to co najlepsze w Teatrze Miejskim

Teatr Miejski im. Witolda Gombrowicza w Gdyni zaprasza 13 i 14 czerwca o godz. 19.00 na sztukę Kena Hughes'a „Sammy" w reżyserii Andrzeja Mańkowskiego.
...On ma talent, wyobraźnię i słabość do wyścigów konnych. Narobił sobie tym kłopotów, pilnie potrzebuje pieniędzy i zrobi wszystko, by je zdobyć. Nie ma żartów, idzie po niego macedońska mafia. Ona pięknie śpiewa i szuka prawdziwej miłości. Czy ją znajdzie, czy pomogą jej w tym angielska policja, Boney M., Lew i Blaszany Drwal...?
15 czerwca o godz. 20.00 zapraszamy na wielokrotnie nagradzany spektakl „Idąc rakiem" Güntera Grassa w adaptacji Pawła Huellego i reżyserii Krzysztofa Babickiego. Przedstawienie, wystawiane w naturalnej scenografii „Daru Pomorza", spotkało się z entuzjastycznym przyjęciem widzów i krytyki, a obecny na galowej premierze Autor wyraził swój zachwyt i uznanie dla tak trafnego przełożenia materii słowa na materię teatru.
Gdański odział Telewizji Polskiej zrealizował przedstawienie dla TVP Kultura. „Idąc rakiem" to fascynujący dialog współczesności z przeszłością, w którym pierwsza domaga się rozliczeń i wyjaśnień, druga natomiast czuwa przyczajona, by ostatecznie ujawnić swe okaleczone i zdeformowane oblicze. Skutki ich spotkania mogą okazać się dramatyczne, bowiem wobec odradzającego się zła, wszyscy jesteśmy tak samo bezradni.
Strona: www.teatrgombrowicza.art.pl.