1163 (763) 2014-09-26 - 2014-10-02

Zajęcia teatralne w Klubie MW „Riwiera”

Zapraszamy dzieci i młodzież w wieku szkolnym na zajęcia teatralne, już od października rozpoczniemy oswajanie sceny  w Klubie Marynarki Wojennej RIWIERA.

Zajęcia przewidziane są dla tych, którzy kochają teatr i występowanie na scenie, którzy mają doświadczenia w konkursach recytatorskich i którym trema jest obca. Jednocześnie zapraszamy także tych, którzy dopiero chcieliby zabłysnąć przed publicznością, nauczyć się występować publicznie, przezwyciężyć nieśmiałość i „zaprzyjaźnić się ze sceną".

Podczas zajęć zaczniemy od samych podstaw, poznamy trochę teorii, ale przede wszystkim będziemy mierzyć się z teatrem praktycznie. Przeniesiemy się w magiczny świat sceny, plastyki ruchu, improwizacji, mimiki i gestu. Podczas gier i zabaw dramowych  rozwiniemy twórcze myślenie oraz naszą wyobraźnię. Będziemy ćwiczyć dykcję i nauczymy się zasad prawidłowej wymowy scenicznej. Będziemy recytować wiersze i prozę, spróbujemy przygotować autorskie przedstawienie. Będziemy brać udział w konkursach oraz przeglądach, spróbujemy odnieść osobiste sukcesy i przezwyciężyć stres. Będziemy obserwować świat zewnętrzny, a potem przedstawimy go na scenie. A przede wszystkim będziemy się dobrze bawić, bawić w teatr!

Zajęcia bezpłatne.

Kontakt: Aleksandra Wysocka, tel. 505 003 392, e-mail: ola_w1@wp.pl.