1251 (1051) 2016-10-07 - 2016-10-13

„Pomorski Broker Eksportowy”

12 października w Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym w Gdyni, w godz. 9.00-14.30 odbędzie się konferencja inaugurująca projekt „Pomorski Broker Eksportowy”.
Jej celem jest przedstawienie pomorskim firmom z sektora MSP możliwości pozyskania wsparcia na rozwój działalności eksportowej. Zaprezentowane zostaną usługi oraz założenia projektu kierowane zarówno do firm, które do tej pory jeszcze nie podejmowały działań eksportowych lub są początkującymi eksporterami, jak i do firm planujących rozwijać prowadzoną już działalność eksportową. Zaproszeni eksperci podzielą się również wiedzą na temat aktualnych trendów i kierunków rozwoju eksportu. Szczegóły dotyczące projektu, program konferencji oraz formularze zgłoszeniowe dostępne są na stronie https://www.arp.gda.pl/1231,konferencja-inaugurujaca-projekt.html
Udział w konferencji jest bezpłatny.
W ramach tego projektu PPNT Gdynia jest odpowiedzialny za organizację wspólnych wyjazdów i stoisk targowych dla pomorskich przedsiębiorców na najbardziej popularne branżowe targi międzynarodowe.