1287 (1087) 2017-08-25 - 2017-08-31

Graj w Zielone w Parku Kolibki

24.08.2017 r.

Joga na trawie, wyprzedaż bagażnikowa, warsztaty z plecenia wianków, pyszne jedzenie i dobra muzyka. To tylko niektóre z atrakcji czekających na uczestników plenerowej imprezy Graj w Zielone. W przedostatnią niedzielę wakacji, 27 sierpnia odbędzie się już druga jej edycja.

Idealnym sposobem uczczenia odchodzacego powoli lata będzie najbliższa impreza w Parku Kolibki. W pięknych okolicznościach przyrody jej uczestnicy będą mogli wziąć udział w warsztatach ogrodniczych, szkoleniu z pierwszej pomocy, a także w różnych aktywnościach sportowych, takich jak chociażby joga na trawie. Nie zabraknie też dobrej muzyki i kulinarnych specjałów prosto z foodtrucków.

Będzie to także okazja do sprzedaży, kupna lub wymiany tzw.”skarbów” z szaf, pawlaczy czy piwnicy podczas wyprzedaży bagażnikowej. Koneserzy wyjątkowych i oryginalnych „cudeniek” na pewno nie będą zawiedzeni. Na ponad 20 stoiskach znajdą m.in. ubrania, książki, meble, akcesoria domowe, zabawki, antyki oraz inne drobnostki. Rejestracja wystawców została już zakończona, ale każdy chętny do zakupów w stylu "vintage" będzie mile widziany w niedzielne popołudnie na Kolibkach.
 
Graj w Zielone odbędzie się 27 sierpnia w godz.12.00-18.00 w Parku Kolibki.
 
Szczegółowy program oraz inne informacje na stronie wydarzenia.

fot.kolaż/facebook.com/tubaza