1316 (1116) 2018-03-30 - 2018-04-05

Wybierz obraz Gdyni widzianej oczami dzieci

Morze, plaża, żaglowce, łódki, fontanna, orłowskie molo – z tym najczęściej dzieci kojarzą Gdynię. Pokazują to prace nadesłane na konkurs plastyczny „Gdynia oczami jej najmłodszych mieszkańców”.
Jury wybrało 50 najciekawszych zgłoszeń. Teraz walczą one o wygraną w konkursie. Trwa głosowanie, które wyłoni najlepsze prace. Zwyciężą te, które zbiorą najwięcej „polubień”. Głosowanie trwa do 3 kwietnia. Każdy może wziąć w nim udział i oddać swój głos na ulubione prace.
Wybrane przez jury prace można obejrzeć na facebookowym profilu Szkoły Podstawowej nr 48. Tam też trwa głosowanie, które wyłoni najlepsze z nich. Prace są umieszczone w dwóch osobnych postach – z podziałem na grupy wiekowe. Żeby zagłosować, trzeba „polubić” zdjęcia ulubionych prac. Można oddać głos na kilka z nich (ilość głosów jest dowolna). Prace z największą liczbą „polubień” otrzymają kolejno I, II, III miejsce oraz wyróżnienia.
O wynikach konkursu oraz miejscu i terminie wręczenia nagród laureaci zostaną poinformowani drogą e-mailową na adres szkół i przedszkoli.

ikona