1321 (1121) 2018-05-11 - 2018-05-17

Z Ciapkowa do ludzi

Kontynuujemy rubrykę, dzięki której, mamy nadzieję, kolejne porzucone psy i koty ze schroniska w Ciapkowie znajdą ciepły dom. Ciapkowo prowadzone jest przez Ogólnopolskie Towarzystwo Ochrony Zwierząt Animals.
Karelka
Karelka to sunia powyżej średniej wielkości o bardzo oryginalnej urodzie. Trafiła do naszego schroniska po tym, jak inspektorzy OTOZ Animals zabrali ją z bardzo złych warunków bytowych. Karelka całe swoje życie spędziła uwiązana do łańcucha, była wychudzona, zaniedbana i przestraszona. Wciąż jest bardzo nieśmiała, ale łagodna i delikatna. Potrzebuje sporo czasu, zanim komuś zaufa, jednak gdy tak się stanie jest przepełniona miłością do człowieka. Nie do końca jeszcze ufa, że zupełnie nic jej nie grozi, ale małymi krokami zachowanie Karelki się zmienia. Szukamy dla psiny wrażliwego i cierpliwego człowieka, który będzie chciał kontynuować pracę z psinką w sprzyjających, domowych warunkach. Karelka akceptuje towarzystwo innych psiaków. Nie wiemy, jak sunia reaguje na koty. Nie polecamy do domu w którym są małe dzieci ze względu na stan psychiczny suni. Ze starszymi dziećmi, które wiedzą jak zachować się w stosunku do psiaka, nie powinno być problemu. Podaruj dom Karelce! Zyskasz wspaniałego czworonożnego przyjaciela.

***

Schronisko mieści się przy ul. Małokackiej 3a, tel. 58 622 25 52, e-mail: schronisko@ciapkowo.pl. Jest otwarte w godz. 11.00-17.00/16.00/15.00 (pon-pt/sob/niedz). Zwierzę może adoptować osoba pełnoletnia. Na podstawie dowodu osobistego spisywana jest umowa adopcyjna. Psy są zaszczepione, wydawane z książeczkami zdrowia. Cennik adopcji zwierząt: psy do ½ roku – 60 zł, psy powyżej ½ roku – 80 zł, psy w typie psa rasowego – 150 zł, psy rasowe z rodowodem – 350 zł, psy powyżej 8 lat – 30 zł, koty do ½ roku – 20 zł, koty powyżej ½ roku – 50 zł. Kontakt w sprawie adopcji pod numerem 58 622 25 52 lub e-mailem: schronisko@ciapkowo.pl.

ikona