1322 (1122) 2018-05-18 - 2018-05-24

Teatr Muzyczny zaprasza latem

Lato w teatrze? Czemu nie! W tym roku Teatr Muzyczny w Gdyni przygotował dla mieszkańców oraz wszystkich odwiedzających nasze miasto prawdziwą ucztę kulturalną. W lipcu i sierpniu na deskach teatru będzie można zobaczyć wyśmienite spektakle, które przyciągają rzesze widzów. Przed nami rewelacyjny musical, szalona brytyjska farsa i współczesna amerykańska komedia z udziałem publiczności.
O premierze Notre Dame de Paris było głośno na długo, zanim pojawił się na deskach Teatru Muzycznego imienia Danuty Baduszkowej. Na musical polscy widzowie czekali od czasów paryskiego pokazu w 1998 roku.
Spektakl można będzie oglądać latem w terminach: od 26 do 29 lipca o godz. 20.00 i od 2 do 5 sierpnia również o godz. 20.00.
Szalone Nożyczki to niepowtarzalna szansa dla widza, by jako detektyw mógł współdecydować o zakończeniu spektaklu.
Spektakl jest amerykańską komedią współczesną, której akcja dzieje się w salonie fryzjerskim. „Szalone nożyczki” to właśnie nazwa wyjątkowego salonu fryzjerskiego. Słynie on z doskonałej obsługi i profesjonalnych usług. Niestety na jego nienaruszonej reputacji pojawia się skaza… tajemnicze morderstwo…
Sztuka będzie grana od 26 do 29 lipca o godz. 20.00.
Z kolei sierpniu widzowie będą mogli obejrzeć Okno na Parlament - szaloną brytyjską farsę z polityką w tle.
W Oknie na Parlament główny bohater jest ministrem, który zafundował sobie na konto rządu apartament we wspaniałym hotelu, by tam spędzić noc z kochanką. Jednak romans zakłóca szereg niecodziennych postaci m.in. gapowaty sekretarz, wścibski kierownik hotelu, tajemnicza szafa i... trup!
Terminy spektakli: od 2 do 5 sierpnia o godz. 20.00.
Szczegóły na http://muzyczny.org/pl/.