1346 (1046) 2018-12-07 - 2018-12-13

Jak połączyć Karwiny z Małym Kackiem? – Weź udział w wysłuchaniu publicznym

Pierwsze gdyńskie wysłuchanie publiczne już we wtorek 11 grudnia. Jego temat to możliwe warianty budowy nowego połączenia drogowego między Karwinami a Małym Kackiem. Dopisać się do listy można jeszcze tylko przed samym spotkaniem.
Wysłuchanie publiczne jest pierwszym etapem konsultacji społecznych w sprawie budowy wiaduktu drogowego bądź kładki pieszo-rowerowej łączącej ulice Strzelców i Buraczaną. Zaplanowano je na wtorek 11 grudnia o godz. 18.00, w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 2 (ul. Staffa 10).
Podczas wysłuchania przewiduje się wystąpienia 20 mieszkańców. Każdy z nich będzie miał pięć minut na przedstawienie merytorycznego stanowiska dotyczącego konsultowanych wariantów inwestycji. Argumentom będą przysłuchiwać się mieszkańcy oraz przedstawiciele władz miasta.
Osoby zainteresowane przedstawieniem stanowiska będą mogły jeszcze dopisać się do listy osobiście tuż przed samym wysłuchaniem. Lista zostanie zamknięta o godz. 17.50. W przypadku dużej liczby chętnych, przewiduje się losowanie.
Informacje o konsultacjach społecznych i wysłuchaniu publicznym są dostępne na stronie www.lis.gdynia.pl/karwiny-malykack. Można też dzwonić pod nr. tel. 58 727 39 08.

ikona