Uwaga! Na estakadzie Kwiatkowskiego, w kierunku obwodnicy, na wysokości ulicy Morskiej, miała miejsce awaria dylatacji jezdni. Obowiązuje zmieniona organizacja ruchu. (Więcej informacji) Uwaga! Na estakadzie Kwiatkowskiego, w kierunku obwodnicy, na wysokości ulicy Morskiej, miała miejsce awaria dylatacji jezdni. Obowiązuje zmieniona organizacja ruchu. (Więcej informacji)
1364 (1064) 2019-04-26 - 2019-05-09

Z Ciapkowa do ludzi

Kontynuujemy rubrykę, dzięki której, mamy nadzieję, kolejne porzucone psy i koty ze schroniska w Ciapkowie znajdą ciepły dom. Ciapkowo prowadzone jest przez Ogólnopolskie Towarzystwo Ochrony Zwierząt Animals.

Kuba ma ok. 5-6 lat. Trafił do schroniska po tym, jak błąkał się samotnie w jednej z gdyńskich dzielnic. Jest już ofiarą nieudanej adopcji. Okazało się, że w domu bronił opiekunki. Nie dopuszczał nikogo do siebie i do swojej pani. Kuba jest mało pewny siebie, w pierwszym kontakcie mocno wycofany, niestety potrafi ze strachu pokazać czasem ząbki. Jednak jak już pozna i polubi człowieka, staje się otwartym, aktywnym, bardzo zabiegającym o kontakt z człowiekiem psiaczkiem. Kubuś nie ma problemu w przebywaniu z innymi psami, lubi z nimi spędzać czas pod warunkiem, że są większe od niego. Małe psiaki niestety stara się zdominować. Kuba może zamieszkać zarówno w bloku, jak i domu z ogrodem, gdzie będzie mógł aktywnie spędzać czas na harcach i zwiedzaniu terenu. Pies nie może mieszkać w domu, w którym znajdują się małe dzieci. Przyszły opiekun Kuby musi mieć świadomość pracy nad nim, najlepiej pod okiem behawiorysty. Pies jest wykastrowany.

Kuba

Schronisko mieści się przy ul. Małokackiej 3a, tel. 58 622 25 52, e-mail: schronisko@ciapkowo.pl. Jest otwarte w godz. 11.00-17.00/16.00/15.00 (pon-pt/sob/niedz).