Uwaga! Od maja łagodniejsze zasady bezpieczeństwa związane z pandemią koronawirusa  Uwaga! Od maja łagodniejsze zasady bezpieczeństwa związane z pandemią koronawirusa 
1375 (1075) 2019-08-09 - 2019-08-22

Lato w Gdyńskim Centrum Filmowym

Nowa polska komedia, filmy Woody Allena i Jima Jarmuscha oraz znakomite filmowe dokumenty – warto wybrać się latem do Kina Studyjnego Gdyńskiego Centrum Filmowym, które działa przez siedem dni w tygodniu.
„Na bank się uda” to polska komedia o trzech starszych panach, którzy razem napadają na bank. W rolach głównych: Adam Ferency, Marian Dzięgiel, Lech Dyblik. Film jest jedną z premier tego tygodnia w Kinie Studyjnym GCF. W repertuarze są również między innymi: „Truposze nie umierają” w reż. Jima Jarmuscha, „W deszczowy dzień w Nowym Jorku” Woody Allena oraz znakomite dokumenty: „Maiden”, „Pavarotti”, „Diego”.
W związku z popularnością majowego Festiwalu Millennium Docs Against Gravity przez całe lato 2019 Gdyńskie Centrum Filmowe zaprasza na jego wybrane hity, których wspólnym mianownikiem jest muzyka: 13 sierpnia – dokument „Sonita” przedstawiający sylwetkę afgańskiej raperki.
Gdyńskie Centrum Filmowe powraca latem do cyklu filmowego „Sztuka w Centrum”. Podczas wakacji w Kinie Studyjnym GCF można zobaczyć filmy: „Cezanne. Portrety życia” (22 sierpnia), „Van Gogh i Japonia” (29 sierpnia).
Bilety na film kosztują 18, 15 i 12 złotych (normalny/ulgowy/grupowy), a w Tanie Poniedziałki 14 i 12 złotych. Posiadacze Metropolitalnej Karty do Kultury mogą skorzystać z oferty promocyjnej również w każdy wtorek (przy zakupie biletu w kasie).
Repertuar na stronie www.gcf.org.pl.