1392 (1092) 2019-12-20 - 2020-01-02

Puchar św. Mikołaja w piłce halowej

W niedzielę 8 grudnia 2019 roku w sali gimnastycznej CKZiU nr 2 w Gdyni Obłuże odbył się turniej piłkarski o puchar św. Mikołaja. Pomysłodawcą i organizatorem turnieju był Jarosław Kłodziński.
Na zwycięzców czekały puchary, statuetki i medale. Zwycięzcą turnieju został Sporting Gdynia. Drugie miejsce zajął Zespół Special Team. Trzecia lokata przypadła drużynie KS Grabówek. Czwartą pozycję zajęła drużyna BPAP Marcus Gdynia.
Gratulujemy wygranym i zapraszamy na kolejne turnieje piłkarskie organizowane w CKZiU nr 2 przez Jarosława Kłodzińskiego.
Współorganizatorami byli: Janina Wasylka, Jacek Labuda i Kamil Sowiński. Sponsorami turnieju byli: Delikatesy Justynka, Gdyńskie Centrum Sportu, Przychodnia Weterynaryjna „Lupin” z Redy.