Uwaga! Od maja łagodniejsze zasady bezpieczeństwa związane z pandemią koronawirusa  Uwaga! Od maja łagodniejsze zasady bezpieczeństwa związane z pandemią koronawirusa 
1439 (1139) 2021-01-29 - 2021-02-04

Artystyczny Klub Malucha online

Przez dwa ostatnie lata spotkania odbywały się w Konsulacie Kultury. W obecnej sytuacji nie jest to możliwe, ale… nie ma rzeczy niemożliwych. Artystyczny Klub Malucha działa w sieci. W styczniu i lutym spotkania odbywają się na kanale YouTube Konsulatu Kultury.


Artystyczny Klub Malucha to zajęcia muzyczne przeznaczone dla rodziców/opiekunów z dziećmi w wieku 0-2 lata. W trakcie zajęć dzieci poznają wiele piosenek, wierszyków i tańców. Uczą się także grać na instrumentach perkusyjnych, rozwijają poczucie rytmu, wrażliwość muzyczną oraz – poprzez zabawę w grupie rówieśniczej – umiejętności społeczne.
Zajęcia odbywają się co dwa tygodnie. Każdy odcinek jest dostępny bezpłatnie przez tydzień na kanale YouTube Konsulat Kultury i Gdyńskie Centrum Kultury.
Zajęcia prowadzi Katarzyna Laszkowska-Dwojakowska.
Harmonogram:
11 lutego o godz. 9.30 „Zabawa w cienie”
25 lutego o godz. 9.30 „Jedziemy na wycieczkę – poznajemy środki transportu”.
Do 4 lutego dostępny będzie jeszcze odcinek pt. „Na karnawał przyszedł czas”.
Szczegółowe informacje nt. poszczególnych wydarzeń i tego, co należy przygotować na zajęcia, dostępne są na stronie Gdyńskiego Centrum Kultury I Konsulatu Kultury: www.gck.gdynia.pl.