1472 (1172) 2021-10-22 - 2021-10-28

Strefa Rodzinna. Przyjdź, zapytaj, porozmawiaj

Gdynia Rodzinna zaprasza na spotkania w ramach projektu „Strefa Rodzinna w Centrum Aktywności Rodziny”.


Spotkania dla rodziców są okazją, aby dowiedzieć się, jak wspierać własne dziecko, jak reagować na kryzysy, spadki nastroju, okresy nasilenia niepokojących objawów, ratować życie i zdrowie dziecka w sytuacjach krytycznych. To także okazja do dzielenia się własnymi dobrymi doświadczeniami i nauczenia się technik para-profesjonalnego pomagania, które można stosować w zwykłych, domowych warunkach.
Spotkania w Centrum Aktywności Rodziny, ul. Świętojańska 1:

– 27 października, w godz. 15.00-18.00 - „Rodzicu wpadnij zapytać” (spotkanie kierowane do wszystkich rodziców);
– 28 października, w godz. 16.00-18.00 - „Tato wpadnij zapytać„ (spotkanie skierowane głównie do ojców).

Spotkania poprowadzi: Krzysztof Sarzała, pedagog, wykładowca na UCK w Gdańsku, wieloletni koordynator w Fundacji Dajemy Dzieciom Siłę - Centrum Pomocy Dzieciom w Gdańsku.
Do spotkania można dołączyć w dowolnym momencie w ciągu jego trwania.
Na miejscu kawa, herbata i woda.
Udział jest nieodpłatny.

Obowiązuje rygor przestrzegania wszelkich obowiązujących zasad związanych z bezpieczeństwem dla zdrowia uczestników i prowadzących, m.in: niezbędny dystans i obowiązek posiadania maseczki; do dyspozycji uczestników pozostawiamy środki zabezpieczeń.
Projekt finansowany ze środków otrzymanych od Fundacji Orlen w ramach nagrody za wyróżnienie Miasta Gdyni w konkursie Samorząd Pro Familia 2021 organizowanym przez Minister Rodziny i Polityki Społecznej. Projekt realizowany przy współpracy ze Stowarzyszeniem OVUM.
Szczegóły na stronach: www.gdyniarodzinna.pl, www.facebook.com/GdyniaRodzinna.

ikona