1497 (1197) 202-05-27 - 2022-06-02

Spotkajmy się w Kinie Studyjnym GCF

„Infinite Storm”, pierwszy amerykański film Małgorzaty Szumowskiej, to jedna z bardziej oczekiwanych premier tego tygodnia w Kinie Studyjnym GCF.

„Infinite Storm” to mrożąca krew w żyłach wyprawa w jedno z najbardziej niebezpiecznych górskich pasm świata, gdzie porywy wiatru sięgają 300 km na godzinę, a pogoda zmienia się nieustannie. To również opowieść o innych żywiołach: stracie, ryzyku i odwadze, która pozwala wyjść cało z najgorszej życiowej nawałnicy. Główną rolę w inspirowanym prawdziwą historią thrillerze zagrała hollywoodzka gwiazda Naomi Watts. Jej bohaterka wyrusza na samotną wędrówkę na Górę Waszyngtona, najwyższe wzniesienie nieprzewidywalnych, targanych lodowatymi wichurami Gór Białych w amerykańskim stanie New Hampshire. Ta wyprawa to jej rytuał i sposób na poradzenie sobie z dramatycznymi wspomnieniami. I właśnie w dniu, w którym czuje się najsłabsza, będzie musiała wykazać się największą siłą: ktoś umrze, jeśli nie udzieli mu pomocy.
W repertuarze również filmy: „Chiara”, „Boscy”, „F_cking Bornholm”, „Rytmy Casablanki”, „Książę”, „Mała Mama” oraz mnóstwo propozycji dla najmłodszych widzów z okazji Dnia Dziecka (szczegóły na 13 str. „Ratusza”).
Szczegóły i bilety na www.gcf.org.pl.

ikona